Sosyal Medyada Türk Bayrağını aşağılayanlara Operasyon! Polisler de var

İstanbul, Tunceli, Kahramanmaraş, İzmir ve Antalya’da düzenlenen operasyonlarda sosyal medya platformlarında, Türk bayrağını, Türk milletini, devlet büyüklerini ve emniyet teşkilatını aşağılayıcı paylaşımlarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan 6 kişiden aralarında polis memurlarının da bulunduğu 4 kişi tutuklandı.

GÜNCEL 15.12.2018, 12:35
Sosyal Medyada Türk Bayrağını aşağılayanlara Operasyon! Polisler de var
banner257

BAZI sosyal medya platformlarında, Türk bayrağını, Türk milletini, devlet büyüklerini ve emniyet teşkilatını aşağılayıcı paylaşımlarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan 6 kişiden aralarında polis memurlarının da bulunduğu 4 kişi tutuklandı.

Emniyet Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, İstanbul, Tunceli, Kahramanmaraş, İzmir ve Antalya’da operasyonlar yapıldığı belirtilerek şunlar kaydedildi: “Bu paylaşımları yapan şahısların tespit edilmesi üzerine yapılan operasyonlar sonucunda, adli makamlara sevk edilen N.Ö. ve S.İ. ile polis memurları S.E. ve R.O. tutuklanmış, U.A. ve İ.I. adli kontrol şartıyla serbest bırakılmış, emniyet personeliyle ilgili de ayrıca idari yönden soruşturma başlatılmıştır.” 

Kaynak: Hürriyet

Yorumlar (1)
smtkmlk 1 yıl önce
Demem o ki bir önceki haber de Akp Aday adayları yapacağız kelimesi kullanırken bu ADAM yapıyor.
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?