Sosyal Medyada Türk Bayrağını aşağılayanlara Operasyon! Polisler de var

İstanbul, Tunceli, Kahramanmaraş, İzmir ve Antalya’da düzenlenen operasyonlarda sosyal medya platformlarında, Türk bayrağını, Türk milletini, devlet büyüklerini ve emniyet teşkilatını aşağılayıcı paylaşımlarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan 6 kişiden aralarında polis memurlarının da bulunduğu 4 kişi tutuklandı.

Sosyal Medyada Türk Bayrağını aşağılayanlara Operasyon! Polisler de var

BAZI sosyal medya platformlarında, Türk bayrağını, Türk milletini, devlet büyüklerini ve emniyet teşkilatını aşağılayıcı paylaşımlarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan 6 kişiden aralarında polis memurlarının da bulunduğu 4 kişi tutuklandı.

Emniyet Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, İstanbul, Tunceli, Kahramanmaraş, İzmir ve Antalya’da operasyonlar yapıldığı belirtilerek şunlar kaydedildi: “Bu paylaşımları yapan şahısların tespit edilmesi üzerine yapılan operasyonlar sonucunda, adli makamlara sevk edilen N.Ö. ve S.İ. ile polis memurları S.E. ve R.O. tutuklanmış, U.A. ve İ.I. adli kontrol şartıyla serbest bırakılmış, emniyet personeliyle ilgili de ayrıca idari yönden soruşturma başlatılmıştır.” 

Kaynak: Hürriyet

YORUM EKLE
YORUMLAR
smtkmlk
smtkmlk - 8 ay Önce

Demem o ki bir önceki haber de Akp Aday adayları yapacağız kelimesi kullanırken bu ADAM yapıyor.

SIRADAKİ HABER