Tolga Çevik: Oyuncu aseksüel olmalı

Tolgshow programıyla izleyicileri kahkahaya boğan Tolga Çevik, “Oyuncunun aseksüel ve yaşsız olması gerektiğini bize akademide öğrettiler. Seyirci bunu kabul eder” dedi.

Tolga Çevik: Oyuncu aseksüel olmalı

FOX’ta cumartesi akşamları ekrana gelen ve her hafta ünlü bir ismi ağırladığı ‘Tolgshow’ programıyla dikkat çeken Tolga Çevik, Best FM’de Yasemin Şefik’in programına konuk oldu.

Şefik’in, “Öyle rollere giriyorsun ki, seni cinsiyetsiz ve yaşsız görüyorum” yorumu üzerine Çevik, “Oyuncunun aseksüel ve yaşsız olması gerektiğini bize akademide öğrettiler. Dolayısıyla, o karaktere bürüneceksin, yaşını söylediğinde ona inanacaklar. Samimiyet her zaman gerekli. Seyirci bunu kabul eder” dedi.

Plan yapan biri olmadığını, fakat disiplinli olduğunu belirten oyuncu sözlerine şöyle devam etti:

“Ne yaparsan, o anda o güzel oluyor. Yani bir şeyi güzel yapmak için yola çıkmıyorum. 10 yıldır izleyiciyle çok tatlı bir ilişkimiz var. Kanallar reyting gözüyle bize bakmıyor. Bu program bizde olmalı diye bakıyor” sözleriyle başarısını tanımladı.

Her oyunda 2-3 kilo verdiğini ifade eden Çevik, “Aşırı sahne performansından değil, başarma tedirginliğinden ter dökersiniz. Eğer saçmalarsanız oyununuza, konserinize, o seyirci bir daha gelmez. Bu çok haklı bir terdir” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner122

banner124

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55

banner126