Ünlü şarkıcının uçaktaki korku dolu anları

Özel bir hava yolu şirketinin İstanbul-Antalya seferini yapacak olan uçağında, yolcu alımının tamamlanmasının ardından kalkış için piste ilerlendiği sırada teknik bir arıza meydana geldi. Arıza nedeniyle ünlü müzisyen Mabel Matiz ve diğer yolcular korku dolu anlar yaşadı.

GÜNCEL 27.05.2016, 22:21
Ünlü şarkıcının uçaktaki korku dolu anları
banner257

Mabel Matiz'e uçakta teknik arıza şoku!

Özel bir hava yolu şirketinin İstanbul-Antalya seferini yapacak olan Aırbus A321 tipi tarifeli uçağında, yolcu alımının tamamlanmasının ardından kalkış için piste ilerlendiği sırada teknik bir arıza meydana geldi. Arıza nedeniyle ünlü müzisyen Mabel Matiz ve uçakta bulunan yolcular, yaklaşık 2,5 saat beklemek zorunda kaldı. Özel bir hava yolu şirketinin İstanbul-Antalya seferini yapacak olan tarifeli uçağında, yolcu alımının tamamlanmasının ardından kalkış için piste ilerlendiği sırada teknik bir arıza meydana geldi. Arızayı fark eden pilot, hava trafik kontrolörleriyle irtibata geçerek durum hakkında bilgi verdikten sonra geri döndü.

KONSER VERMEYE GİDEN Mabel Matiz DE UZUN SÜRE BEKLEDİ

Arıza nedeniyle kalkış gerçekleştiremeyen uçakta çok sayıda yolcunun yanı sıra Mabel Matiz de bulunuyordu. Antalya finike Festivali’nde bugün akşam saatlerinde sahne almak için İstanbul Atatürk Havalimanı’na gelen ünlü müzisyen Mabel Matiz arıza nedeniyle uzun süre beklemek zorunda kaldı.

Yolcular yaklaşık 2,5 saat rötarın ardından başka bir uçakla saat 17.30'da Antalya’ya gitmek üzere havalandı. 


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kahramanmaraş'ta 18 Ocak 2022'de yağan kar yağışı sonrası Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını yeterli buldunuz mu? Trafiğin aksamasında suçlu kim?
Namaz Vakti 29 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı