Üsküdar'da bina çöktü: 4 yaralı

Üsküdar'da Halk Caddesi üzerinde bulunan 5 katlı bir bina çöktü. İlk belirlemelere göre göçük altında kalan 4 kişiden 3'ü çıkarılarak çevre hastanelere kaldırıldı. Binanın yan tarafında yapımı devam eden inşaat çalışması sebebiyle...

Üsküdar'da bina çöktü: 4 yaralı
Üsküdar'da Halk Caddesi üzerinde bulunan 5 katlı bir bina çöktü. İlk belirlemelere göre göçük altında kalan 4 kişiden 3'ü çıkarılarak çevre hastanelere kaldırıldı. Binanın yan tarafında yapımı devam eden inşaat çalışması sebebiyle çöktüğü iddia edildi.

Halk Caddesi üzerinde bulunan 5 katlı bir bina saat 16 sıralarında çöktü. İlk belirlemelere göre göçük altında 4 kişi kaldı. Olay yerine kısa sürede itfaiye ekipleri, polis ve ambulans sevk edildi. Göçük altından çıkarılan yaralılardan 3'ü ambulanslarla çevredeki hastanelere kaldırıldı. Göçük altıdan kalan Selahattin Gündoğdu isimli bir kişinin ise kurtarılmaya çalışıldığı öğrenildi. Göçüğün, inşaatı devam eden bir binadan kaynakladığı öğrenildi. Boş olduğu belirtilen binanın önünde bulunan bir araç da hasar gördü. Ekiplerin arama, kurtarma çalışmaları devam ediyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224