Sektör Bilişim & Elektrik / Elektronik
Yayınlama Tarihi 01 Nisan 2018
Telefon 0344 221 4374 - 05335602202
Resmi Web Sitesi https://aksusarayyapi.com

Kahramanmaraş’ın en büyük yapı market firmalarından birisi olan Aksu Saray Yapı 20 yıla ulaşan tecrübesiyle hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

Geleceğin yüksek teknolojili hayatına yüzünü dönen; daha fazla insanın bu teknolojilerden ve yaşam koşullarından faydalanması için emek harcayan; beklentileri karşılamakta gösterdiği yüksek performans ile sorumluluklarının bilincinde olma prensibini ana ilke olarak benimsemiş; kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla genç, tecrübeli, yenilikçi global bir şirket olmak.

Aksu Saray Yapı için “yenilikçilik”, temel değerlerimizden birisi ve kültürel mirasımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Müşterilerimize ve bize büyük fayda sağlayan ürün, sistem, hizmet ve çözümlerin üretilmesini ifade eden bu yaklaşım ile, hizmet sunduğumuz her işletmenin kendi faaliyet alanlarında sektör liderliğini hedeflemesine destek olmayı amaçlarız.

Hizmetin kaliteli ve kusursuz olmasının yaşam alanlarımızda geçirdiğimiz “nitelikli zaman”ın artmasına yol açacağının farkındayız. Bu farkındalıkla, hayata geçirdiğimiz tüm projelerde “önce insan” prensibimizin müşterilerimiz tarafından hissedilmesi, vizyonumuzun temel taşıdır.

MİSYONUMUZ

– Koşulsuz müşteri memnuniyetini her daim yüksek tutacak sunumları gerçekleştirmek.
– Çevresel koşulları ön plana alarak doğaya ve yaşama saygılı işleyişler kurmak.
– Tabiatın kendini yenilemesine olanak sağlayacak yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanmak.
– Sunulan serviste ve kullanılan tüm ürünlerde kalite bilincinin en üst seviyeye taşınmasını sağlamak.
– Sanayi alanına yapılan alt yapı ve üretim destek üniteleri ile yatırım ve istihdama katkı sağlayarak, ülke ekonomisinin büyümesinde pay sahibi olmak.
– Karşılıklı güvene dayalı bir işbirliği anlayışı ile sürekli gelişim ilkesinin devamlılığından vazgeçmeden ısrarla çözüm üretmek.
– Ekip olma ruhunun çalışma gücüne vereceği etkinin bilincinde, profesyonel insan kaynaklarının firma bünyemizde çalışmasına olanak sağlamak.
– Hizmet sunduğumuz tüm işbirlikçilerimiz ile çalışanlarımıza karşı etik ve demokratik davranışların sergilenmesini temel görev olarak benimsemek.

banner122

banner235

banner224

banner154

banner55

banner126