Sektör Enerji
Yayınlama Tarihi 15 Mart 2018
Telefon +90 344 235 24 43
Resmi Web Sitesi http://www.firatenerji.com.tr

997 yılında 150 m2 kapalı alan olarak Küçük Sanayide kurulan Fırat Güneş Enerjileri, şu anda 3000 m2 kapalı alanda imalat, montaj ve toptan satışla faaliyet göstermektedir.

Günlük 30 takım güneş enerjisi, 120 adet güneş kolektörü üreten Fırat Güneş Enerjisi bölgesinde ilk kalite belgesi alan firmadır. Güneş enerjisi ve su ısıtma sistemleri üzerine faaliyetlerini sürdüren Fırat Güneş Enerjileri, bu ürünlerin imalat, satış ve montaj işlemlerinde adından söz ettirecek çalışmalar yapmaktadır.

Güneş Enerjisi Deposu, krom depolar, galvaniz depolar, güneş enerjisi kolektörleri üretimi de yapan Fırat Güneş Enerjileri, siz değerli müşterileri için kalite ve güven ilkesini ön planda tutmak ve "İlk hedef insan sağlığı..." diyerek köklü bir kuruluş olma yolunda ilerlemektedir.

Vizyonumuz

Gelecek nesillerden ödünç aldığımız su kaynaklarını etkin bir şekilde noktadan noktaya taşırken ve depolarken, en güvenilen, en kaliteli, en çok tercih edilen, ekolojik ayak izi en az olan ve sürdürülebilir bir tedarikçi olmaktır.

Misyonumuz

Su tedarik ve depolama sistemleri konusunda doğan tüm ihtiyaçları doğru değerlendirip ihtiyaçları kaliteli, güvenilir ve sürdürülebilir bir şekilde karşılamaktır...

banner122

banner235

banner224

banner154

banner55

banner126