Sektör Tur Firmaları & Ulaşım Ve Taşımacılık
Yayınlama Tarihi 13 Ağustos 2018
Telefon 0532 720 5046 - 0344 225 1819
Resmi Web Sitesi http://hisarseyahat.com/

Kahraman Hisar Turizm

24.12.2013 tarihinde  KAHRAMAN HİSAR TURİZM TAŞIMACILIK Tarım ve Hayvancılık Tic.LTD.ŞTİ adı altında kurulan şirketimiz,09.02.2017 tarihinde Turizm Bakanlığı denetiminde Türkiye Seyahat Acentaları Birliğinin A-10076 işletme belgesine sahip KAHRAMAN HİSAR TURİZM SEYAHAT ACENTESİ olarak; turizm mevzuatına uygun, müşteri istek, ihtiyaç ve beklentilerini doğrultusunda kaliteli ve dürüst hizmet anlayışı ile faaliyetlerine başlamıştır.

 Acentamız henüz çok genç olmasına rağmen Kahramanmaraşta’da kalitesiyle kendini kanıtlayarak seçkin acentalar arasında yerini almıştır. Acentamızda aynı özenle çalışmaya devam ederek Türkiye’deki sayılı tur operatörleri arasında yer almak hedefindeyiz.

Peki bu sene KAHRAMAN HİSAR TURİZMDE  neler var. Sizler için düzenlediğimiz günlük hayatın yorgunluğunu stresini atabileceğiniz hem ruhunuzu hem kendinizi dinlendirebileceğiniz turlarımız ve her bütçeye hitap eden yurtiçi ve yurtdışı tur seçenekleri ile misafirlerimizin hizmetinizdeyiz.

Doğasıyla Doğu Karadeniz, şirin yerleşimleriyle Batı Karadeniz, tarihi başkentleriyle Marmara, tüm güzellikleriyle Misya, her Türk Evladı’nın mutlaka gitmesi gereken Manevi Ruhuyla Çanakkale, mitolojisiyle Ege, masmavi sularıyla Akdeniz turlarımızdan sadece birkaçı.

Misafirlerimizi daha yakından tanıyabilmeniz için kusursuz bayii toplantısı, kongre, seminer programlarımızla, rent a car, havaalanı transfer hizmetimizle, sizlere en iyisini, en kusursuzunu en uygun fiyata sizlere sunmak için çalışıyoruz.

Kısacası yurt içi ve yurt dışında her türlü ihtiyacınıza,

GENÇ, DİNAMİK, PROFESYONEL KADROSUYLA

BİR TEK “KARAMAN HİSAR TURİZM ” YETER.

Misafirlerimizle olan dostluğumuzun bizim duyduğumuz heyecan gibi daimi olması dileğiyle.

Her zaman mutlulukla,

 ” KAHRAMAN HİSAR TURİZM”

banner122

banner235

banner224

banner154

banner55

banner126