Sektör Mobilya
Yayınlama Tarihi 24 Mart 2018
Telefon 0344 215 38 50
Resmi Web Sitesi http://marpaspasaoglu.com/

van üretimine başlandı. Kahramanmaraş'ta ilk defa divan üretimi gerçekleştiren Paşaoğlu Mobilya farkını bir defa daha ortaya koymuş oldu... 1980 - 1993 yılları arasında üretilen çekyatların büyük bir çoğunluğunda Paşaoğlu Mobilya imzası vardır.

1985 yılına kadar Uzunoluk'ta üretimine devam eden Paşaoğlu Mobilya o yıl Yeni Sanayi Sitesi'nde üretim tesisini kurdu. Kontra büfe çeşitleri, vitrin, yatak odası, yemek odası, salon takımı, çocuk odası gibi ürünler üreten firmamız o yıldan itibaren daha fazla ürünle daha fazla müşteriye ulaşmaya başladı.

Modüler Mobilya sistemlerinin piyasaya çıkmasının ardından yemek odası ve yatak odası takımları üretimini durduran Paşaoğlu Mobilya tamamen özel tasarım dekorasyon işlerine ağırlık vermeye başladı. Bu yıldan itibaren Kahramanmaraş kapı ve Kahramanmaraş mutfak sektörünün en önemli firması olarak yerini sağlamlaştırdı. Kahramanmaraş ahşap ürünlerinin işlenmesinde artık Paşaoğlu vazgeçilmez bir firma olarak sektördeki yerini almış oldu.

Paşoğlu Mobilya 2005 yılında şu anki  Alparslan Türkeş Bulvarı, Egemen Apartmanı altındaki showrumunu açtı. Firmamız 2008 yılında ise Marpaş Paşaoğlu ismiyle hizmet vermeye başladı.

Franke Kahramanmaraş Bayisi olarak da hizmet vermeye başlayan Marpaş Paşaoğlu Mobilya;

  • Kapı
  • Mutfak
  • Tazgah arası cam mozaik
  • Ahşap tezgah - koryan tezgah
  • Tv üniteleri
  • Ofislerin tüm mobilya donanımları
  • Otellerin tüm mobilya donanımları
  • Okul, yurt, hastane vs. kurumların tüm mobilya ihtiyaçlarını 

üretmektedir.

 ...

Kaliteli ve mekanlara yakışır iyi tasarlanmış ürünleriyle dikkat çeken Paşaoğlu Mobilya sadece Kahramanmaraş'ın değil, Türkiye'de pek çok dev firmanın da tercihi haline gelmiştir.

Sabiha Gökçen Havalimanı İç termal Binası kapılarının üretimini de gerçekleştiren Paşoğlu Mobilya, önemli referanslarıyla Kahramanmaraş'ın gurur duyacağı firmalar arasına girmiştir. 

Firmamız geçen 50 yılı aşkın sürede kazandığı güvenin üzerine yenilerini koyarken, aynı sürede kaliteli ürün ve işçilikten hiç vazgeçmeden bu günlere gelmiştir.

Bizleri daha yakından tanımak, sizler için sunacağımız çözümlerimizi dinlemek ve bir fincan kahvemizi içmek isterseniz kapımız her zaman açıktır.

banner122

banner235

banner224

banner154

banner55

banner126