Kahramanmaraşlı genç kız Şevval Şener, konuk olduğu Fox Haber'de İsmail Küçükkaya'ya derin yoksulluk ağının detaylarını anlattı. Derin Yoksulluk Ağı Başkanı Hacer Foggo ile birlikte programa çıkan Şevval Şener adeta şov yaptı.

Gözden kaçırmayın

Zam Fırtınası Devam Edecek, Temmuzda En Ucuz Sigara 40 Lira Olacak! Zam Fırtınası Devam Edecek, Temmuzda En Ucuz Sigara 40 Lira Olacak!

Şevval Şener kimdir? Fox TV'de sabah programında İsmail Küçükkaya iel Çalar Saat programının konuğu olan Derin Yoksulluk Ağı kurucu üyesi ve başkan Yardımcısı Kahramanmaraşlı Şevval Şener, yoksulluğun detaylarını anlattı. 

Çalışmaları ve Türkiye'deki yoksulluk hakkında bilgi veren Şevval Şener, programda çok büüyk ilgi gördü. Özellikle yoksulluğun kadınlar ve çocuklar üzerindeki etkileri üzerinde duran Şevval Şener'in anlattığı hikayeler izleyenleri duygulandırdı.

Şevval Şener'in özellikle program sonunda kullandığı ifadeler büyük takdir topladı. İşte Kahramanmaraşlı Şevval'in İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programındaki doyumsuz sohbeti.

Şevval Şener'in kurucusu olduğu Derin Yoksulluk Ağını web sitesi olan derinyoksullukagi.org sitesine bağlanarak inceleyebilirsiniz.