Kahramanmaraş'ta bugün sabah saat 06'da başlaması gereken kar yağışı biraz gecikmeli de olsa yoğun şekilde başladı. Şehir merkezinin tamamında görülen kar yağışı nedeniyle yarın okulların tatil olup olmayacağı merak edilmeye başlandı. Gün içerisinde valiliğin açıklama yapması bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından dün kar yağışı, fırtına, don olaylarına karşı uyarılan Kahramanmaraş'ta beklenen kar yağışı başladı. Kahramanmaraş şehir merkezinde başlayan kar yağışının en az iki gün sürmesi veekleniyor.

Kahramanmaraş V aliliği de vatandaşları kar yağışına karşı uyarmıştı. Bugün sabah sosyal medyadan paylaşım yapan Valilik vatandaşları kar yağışı, sel, su baskınları, şiddetli rüzgar, don olayları, buzlanma ve ulaşımda aksamalara karşı uyardı.

Seçkin Yemekçilik ile Bir Tebessüme Değer Derneği’nden köy okulunda alkış alan etkinlik Seçkin Yemekçilik ile Bir Tebessüme Değer Derneği’nden köy okulunda alkış alan etkinlik

SON DAKİKA! 19 OCAK ÇARŞAMBA İL GENELİNDE (TÜM İLÇELER VE TÜM OKULLAR) YÜZ YÜZE EĞİTİME ARA VERİLDİ!

Ayrıca kamu kurum ve kuruluşlarındaki engelli ve hamile memur ve diğer kamu görevlileri 1 gün süreyle idari izinli sayılacaktır.