Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü ekipleri son bir hafta içinde yaptıkları çalışmalarda, sokak üzerinde silah taşırken 9 kişiyi suçüstü, ikametinde, aracında ve işyerinde silah ele geçirdikleri 7 kişiyi yakaladı

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri son bir haftalık çalışmasında; 16 şüpheli şahıs 16 adet silahla birlikte suçüstü yakaladı. Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, yoğun şekilde suç ve suçluyla mücadelesi kapsamında, havaya ateş eden, çoğunluğu sabıkalı silah taşıyan ve olaylarda silah kullanmaya yeltenen kişilere fırsat vermedi.

Kahramanmaraş'ta Otomobilin Çarptığı Motosikletteki 2 Kişi Yaralandı! Kahramanmaraş'ta Otomobilin Çarptığı Motosikletteki 2 Kişi Yaralandı!

Emniyet Müdürlüğü ekipleri son bir hafta içinde yaptıkları çalışmalarda, sokak üzerinde silah taşırken 9 kişiyi suçüstü, ikametinde, aracında ve işyerinde silah ele geçirdikleri 7 kişiyi yakaladı. 11 adet ruhsatsız tabanca, 3 adet ruhsatsız tüfek, 2 adet kurusıkı tabanca olmak üzere toplam 16 adet silahı ve çok sayıda mermiyi ele geçirdi.

Park ve bahçelerde yaptıkları denetimlerde 4 şahıs üzerinden suçta kullanılabilecek bıçakları ele geçirdi. Bu bıçaklara el koyarak, şahıslara emre aykırı davranıştan işlem yaptı. Silahla Yakalanan 16 şahsa da adli ve İdari İşlem yaptı.