Kayseri'de raylı sistem Düvenönü-Organize hattında 8 gün duracak

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Karayolları Kavşağı'nda yapılan alt ve üst geçit çalışması sebebiyle raylı sistem, 3-11 Şubat 2015 arasında Düvenönü-Organize Sanayi güzergahında hizmet veremeyecek. Raylı sistemle Organize...

KAYSERİ 31.01.2015, 15:00
Kayseri'de raylı sistem Düvenönü-Organize hattında 8 gün duracak
banner257
Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Karayolları Kavşağı'nda yapılan alt ve üst geçit çalışması sebebiyle raylı sistem, 3-11 Şubat 2015 arasında Düvenönü-Organize Sanayi güzergahında hizmet veremeyecek. Raylı sistemle Organize Sanayi istikametine gitmek isteyenler, Düvenönü İstasyonu'ndan otobüs aktarmasıyla taşınacak.

Belediye Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Daire Başkanı Ferhat Bingöl, konuyla ilgili yaptığı açıklamada trafiğin rahatlaması ve kesintisiz bir hale gelmesi için yapılan çalışmalardan dolayı oluşacak durumlar sebebiyle vatandaşlardan anlayış beklediklerini belirtti. Karayolları Kavşağı'nda yapılan alt geçidin raylı sistemin altından geçecek olması sebebiyle raylı sistem hattı üzerinde fore kazık ve diğer imalatlar yapılacağını ifade eden Bingöl, 3-11 Şubat arasında sistemin belirtilen kesimde işletmesinin durdurulması gerektiğini söyledi. Bingöl, "Yolcularımızın İldem-Düvenönü hattında ve Talas-Meydan arasında raylı sistemle taşınmasına sorunsuz bir şekilde devam edilecektir ancak Organize Sanayi ile Düvenönü arasında yolcularımızın taşınması otobüslerle gerçekleştirilecektir. Vermiş olduğumuz rahatsızlıktan dolayı tüm yolcularımızın anlayışını bekler, çalışmalarımızın en kısa sürede tamamlanması için 24 saat süresince çalışılacağı hususunu tüm vatandaşlarımıza arz ederiz." dedi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?