Liselilerin üniversite ziyareti

Kırklar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri, Kırklareli Üniversitesi Sağlık Yüksekokulunu ziyaret etti.Ziyarete Kırklar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12-A sınıfı öğrencileri, Müdür Yardımcısı Fatma Serdal ve...

Liselilerin üniversite ziyareti

Kırklar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri, Kırklareli Üniversitesi Sağlık Yüksekokulunu ziyaret etti.

Ziyarete Kırklar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12-A sınıfı öğrencileri, Müdür Yardımcısı Fatma Serdal ve Rehber Öğretmen Emine Bingöl katıldı. Ziyarette lise öğrencilerine, Hemşirelik Bölüm Başkan Yardımcısı Öğr. Gör. Hülya Arıkan tarafından yüksekokul ile ilgili tanıtım semineri verildi.

Kırklareli Üniversitesi’ni yerinde görmenin öğrencilerin gelecekte üniversite yaşamına motive olmaları açısından çok önemli olduğu düşüncesiyle öğrenci grubuna kampüs turu yaptırıldı.

Gezi programı çerçevesinde, merkez kütüphane, derslikler, öğrenci işleri, mesleki ve teknik uygulama laboratuvarı, konferans salonları gezdirildi.

Ziyaret sonunda, Kırklar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Sağlık Yüksekokulu ve Kırklareli Üniversitesini tanımaktan dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER