Recep Gürkan Atatürk Evi’ni gezdi

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kırklareli’ndeki Atatürk Evi’ni ziyaret etti.Kırklareli Belediyesi tarafından geçtiğimiz ay açılan Atatürk Evi’ne yoğun ilgi devam ediyor. Bir ay içerisinde 27 bin 423 kişinin ziyaret ettiği Atatürk...

Recep Gürkan Atatürk Evi’ni gezdi

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kırklareli’ndeki Atatürk Evi’ni ziyaret etti.

Kırklareli Belediyesi tarafından geçtiğimiz ay açılan Atatürk Evi’ne yoğun ilgi devam ediyor. Bir ay içerisinde 27 bin 423 kişinin ziyaret ettiği Atatürk Evi’ni Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan da gezdi.

Recep Gürkan’a, Belediye Başkan Yardımcısı Fettah Aygün eşlik ederken, Gürkan evin her odasını tek tek gezerek çalışanlardan bilgi aldı. Atatürk Evi anı defterini de imzalayan Gürkan, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’na Atatürk’ün doğduğu evin bir örneğini Kırklareli’ne kazandırdığı için teşekkür etti.

Gürkan anı defterine “Sayın Mehmet Siyam Kesimoğlu değerli başkanım; Cumhuriyetimizin kurucusu, milletimizin kurtarıcısı Ulu Önder Atatürk’ün doğduğu evin bir örneğini güzel ilimiz Kırklareli’ne kazandırmış olmanız her türlü takdirin üzerindedir. Sizi ve çalışma arkadaşlarınızı kutluyor, Edirne halkının en derin sevgi ve saygılarını sunuyorum’’ yazdı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner122