Üniversitelilerden kan bağışı

Kırklareli Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu ve Türk Kızılay’ı Kırklareli Şubesi işbirliğiyle “Unutmayın, Bağışlanan Her Kan Kurtarılan 3 Can” sloganıyla kan bağışı kampanyası düzenlendi.Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda...

Üniversitelilerden kan bağışı

Kırklareli Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu ve Türk Kızılay’ı Kırklareli Şubesi işbirliğiyle “Unutmayın, Bağışlanan Her Kan Kurtarılan 3 Can” sloganıyla kan bağışı kampanyası düzenlendi.

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleştirilen kampanyaya dikkat çekmek için Rektör Prof. Dr. Bülent Şengörür ve Genel Sekreter Ergün Erbay, kan bağışı standını ziyaret etti.

Kampanya hakkında görevlilerden bilgi alan Prof. Dr. Şengörür, bağışta bulunan öğrencilerle sohbet etti. Prof. Dr. Şengörür, toplum odaklı bir üniversite olmanın gereği olarak kan bağışı kampanyalarına ev sahipliği yapmaktan dolayı büyük onur duyduğunu belirtti.

6 Mart tarihinde başlayan 10 Mart, 12.00 - 20.00 saatleri arasında devam edecek kan bağışı kampanyasında 400 ünite kanın toplanması hedefleniyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner122