Vali Çiftçi, Kırklareli AFAD ve SMMMO’dan temsilcileri ağırladı

Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi, Deprem Haftası ve Muhasebe Haftası dolayısıyla, AFAD ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası temsilcilerini ağırladı.Vali Çiftçi Sivil Savunma Günü ve Deprem Haftası kapsamında yapılan ziyarette, Kırklareli...

Vali Çiftçi, Kırklareli AFAD ve SMMMO’dan temsilcileri ağırladı

Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi, Deprem Haftası ve Muhasebe Haftası dolayısıyla, AFAD ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası temsilcilerini ağırladı.

Vali Çiftçi Sivil Savunma Günü ve Deprem Haftası kapsamında yapılan ziyarette, Kırklareli İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Muhsin Özer ve beraberindeki kurum personelini makamında ağırladı. Ziyarette, AFAD İl Müdürü Muhsin Özer, Sivil Savunmanın önemine ve Kırklareli’nde yapılan çalışmalara ilişkin açıklamalarda bulunarak 1-7 Mart Deprem Haftası dolayısıyla AFAD’ın yapacağı etkinlikler hakkında bilgi verdi.

Kırklareli Valisi Orhab Çiftçi’ye bir diğer ziyaret ise, Muhasebe Haftası dolayısıyla, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasından geldi. Vali Çiftçi, Oda Başkanı Başkanı Faruk Azabağaoğlu ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner122