AEÜ Kalite Yönetim Koordinatörü Mustafa Kurt: "Kalite uzun soluklu bir süreç hedefe emin adımlarla gidiyoruz"

Ahi Evran Üniversitesi (AEÜ), kalite temsilcileri bilgilendirme toplantısı yapıldı.Toplantıda konuşan Kalite Yönetim Koordinatörü Prof. Dr. Mustafa Kurt, kalitenin uzun soluklu bir süreç olduğunu ve Ahi Evran Üniversitesinin hedefe emin adımlarla...

AEÜ Kalite Yönetim Koordinatörü Mustafa Kurt: "Kalite uzun soluklu bir süreç hedefe emin adımlarla gidiyoruz"

Ahi Evran Üniversitesi (AEÜ), kalite temsilcileri bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıda konuşan Kalite Yönetim Koordinatörü Prof. Dr. Mustafa Kurt, kalitenin uzun soluklu bir süreç olduğunu ve Ahi Evran Üniversitesinin hedefe emin adımlarla ilerlediğini söyledi.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kurt başkanlığında Yunus Emre toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Kalite Yönetim Koordinatörlüğü ekibi ile kaliteden sorumlu birim temsilcileri katıldı.

Kalite ve kalite yönetiminin uzun soluklu bir iş olduğunu anlatan Kurt, "Ulusal Kalite Hareketi sürecinin ön şartlarını yerine getirmemiz gerekiyor. Türkiye Kalite Derneğine (Kalder) üye olarak ilk adımı attık. Bundan sonraki işimiz Ulusal Kalite Hareketine dahil olmak”dedi.

Kalite Yönetimi Koordinatör Yardımcısı Ekrem Öztürk’ün sunumla bilgilendirme yaptığı toplantı,Kalite Temsilcilerinin Görev Tanımı, İç Tetkik Programı, İç Tetkik Konuları, ISO 9000:2015 Süreci, Ulusal Kalite Hareketi ve Mükemmellik Modelleri hakkında birimlerin kalite temsilcilerine bilgiler vermesi ile devam etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224