Gazeteci Aytekin Gezici'den 'Fuat Avni Firavun Sarayındaki Musa'

Milyonlarca insanın büyük ilgi ve merakla takip ettiği twıtter fenomeni fuat avni'ye dair tüm bilinmeyenler bu kitapta ...

Gazeteci Aytekin Gezici'den  'Fuat Avni Firavun Sarayındaki Musa'
Milyonlarca insanın büyük ilgi ve merakla takip ettiği twıtter fenomeni Fuat Avni aslında kim? Kime hizmet ediyor ? Danışman kadrosunda olduğu doğru mu ? En mahrem bilgilere nasıl ulaşıyor ? 

'Cemaat' ile bir bağlantısı var mı ? Nasıl oluyor da bir türlü bulunamıyor ?Deşifre olmamak için hangi yolu izliyor ? Twitlerini nereden atıyor ? 

Sahip olduğu hangi gizli bilgiler hükümeti tedirgin ediyor ? Bulunması için görevlendirilen 'özel ekip' neden başarılı olamadı ? Twitter, ilk hesabını niçin buzlamak zorunda kaldı ?

FİRAVUNUN SARAYINDAKİ MUSA

Bunlar ve daha onlarcasının cevabı, fuat avni'ye dair tüm bilinmeyenler Klas Yayınları tarafından piyasaya sürülen "Fuat Avni Firavun Sarayındaki Musa" isimli kitapta. 

YAYINEVİ "ALO FATİH" KİTABI İLE ÜNLENDİ

Aytekin Gezici'nin kaleminden çıkan Fuat Avni kitabı, daha önce Mehmet Altan imzası ile Alo Fatih - Medyanın RTE ile İmtihanı, Uzun adamın En Uzun Günü: 17 Aralık gibi kitapları ile ses getiren Klas Yayınları  tarafından basıldı.

Yayınevi bir süre önce de  Hedefteki Cemaat ve Cemaatfobia isimli kitapları yayımlamıştı. 

KİTAP ÖN SİPARİŞTE

Aytekin Gezici'nin kitabı "Fuat Avni Firavun Sarayındaki Musa" henüz ön siparişte. Yani internetten kitap satışı yapan sitelerden 13 Ekim günü piyasaya çıkacak kitap için sipariş verilebiliyor. 

AYTEKİN GEZİCİ KİMDİR?

1974 yılında, Adana'da dünyaya gelen Gezici, 1993 yılında başladığı gazetecilik yaşamını, Zaman Gazetesi başta olmak üzere çeşitli yaygın ve yerel gazete ile televizyonlarda muhabir olarak sürdürdü. Star TV'de "Teksoy Görevde" ve TGRT'de "Babacan" Haber Programlarında muhabir olarak görev yapan Gezici'nin ilk kitabı, 1997 yılında "Bir Kısım Medya Manzaraları" Gazeteci Geyikleri, Öyküleri, Fıkraları ismiyle yayınlandı. Bir dönem Seyhan İlçe Belediyesi'nde Basın Danışmanı olarak görev yapmakta olan Gezici, İmamın Ordusu Son Sığınak, Operasyon Cemaat, Çölaşan Nereye Koşuyor, Saralı Putlar Tarihi, Yoksa Marx Haklı mıydı? gibi pek çok kitabın da yazarı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER