Total Auto Care Kocaeli Şubesi açıldı

Total Auto Care Kocaeli Şubesi düzenlenen törenle hizmete açıldı.Gökmavi Otomotiv ve Total Auto Care firmasının işbirliğinde kurulan servis bakım ve hasar onarım merkezi düzenlenen törenle hizmete açıldı. Açılış törenine Total Türkiye...

Total Auto Care Kocaeli Şubesi açıldı
Total Auto Care Kocaeli Şubesi düzenlenen törenle hizmete açıldı.
Gökmavi Otomotiv ve Total Auto Care firmasının işbirliğinde kurulan servis bakım ve hasar onarım merkezi düzenlenen törenle hizmete açıldı. Açılış törenine Total Türkiye Genel Müdürü Stephane Tolleneou, Total Türkiye Ticari Satışlar Direktörü Cengiz Hisarcıklılar, Total Türkiye Distribütörü Levent Diken, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Gökmavi Otomotiv yetkilileri ve çok sayıda davetli katıldı.
Açılış töreninde konuşan Total Türkiye Genel Müdürü Stephane Tolleneou, “Bizim burada olmamız büyük bir gurur ve sizlerle bu anı paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Total grubu için, Türkiye’nin madeni alanları aktivitesinde stratejik olduğunu anlamına geliyor. Bizim için önemli olan bundan sonraki süreçte sizlere daha yakın olarak size desteklerimiz sunacağız. Bu şehirdeki istihdama da bir tuğla koyabildiysek, bizim için çok mutlu bir haber. Bu servis Türkiye genelinde açtığımız ilk servis ve tabi ki de bundan daha fazlasını yapacağız. Müşterilere tavsiyem ise emin olabilirsiniz ki burada ihtiyacınız olan her şey hizmetinize sunulacak”
Açılış konuşmasının ardından Total Oto Care Kocaeli şubesi açılı kurdelesi kesilmesiyle birlikte hizmete açıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER