Beyşehir Belediyesi sıcak asfalt sezonunu erken açtı

Konya’nın Beyşehir İlçe Belediyesi sıcak asfalt sezonunu erken başlattı.Beyşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, ilkbahar mevsiminin gelmesi ve hava sıcaklıklarının artması ile birlikte ilçe merkezindeki...

Beyşehir Belediyesi sıcak asfalt sezonunu erken açtı

Konya’nın Beyşehir İlçe Belediyesi sıcak asfalt sezonunu erken başlattı.

Beyşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, ilkbahar mevsiminin gelmesi ve hava sıcaklıklarının artması ile birlikte ilçe merkezindeki sıcak asfalt çalışmalarının planlama yapılan güzergahlarda kaldığı yerden devam edeceği belirtildi.

Kent merkezinde yeni yılın ilk sıcak asfalt çalışmasına Şehit İbrahim Bey Caddesi’nden başlanıldığı bildirilirken, bu güzergahta kış şartları nedeniyle çok az bir kısmı bitirilemeyen kesimde çalışmaların tamamlanacağı aktarıldı.

Açıklamada, ilkbahar mevsiminin gelmesi ile birlikte ilçe genelinde çetin geçen kış şartları sonrasında bozularak tahrip olan yollarda yama, bakım ve onarım çalışmalarının devam ettiği bildirilirken, yeni sezonda ilçe genelinde ve şehir merkezinde yol çalışması planlanan tüm güzergahlarda sıcak ve soğuk asfalt, kilitli parke taşı, kaldırım ve bordür çalışmalarının hummalı bir şekilde devam edeceği kaydedildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner122