KOMEK kursiyerleri kan bağışında bulundu

Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK), örnek bir sosyal sorumluluk projesini daha hayata geçirerek Kızılay’a kan bağışında bulundu.KOMEK ve Türk Kızılay’ı işbirliğinde KOMEK kursiyerlerine yönelik kan bağışı...

KOMEK kursiyerleri kan bağışında bulundu
Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK), örnek bir sosyal sorumluluk projesini daha hayata geçirerek Kızılay’a kan bağışında bulundu.
KOMEK ve Türk Kızılay’ı işbirliğinde KOMEK kursiyerlerine yönelik kan bağışı ile ilgili seminerler düzenlendi. Seminerlerin ardından, KOMEK Büyük Aymanas Kurs Merkezi’nde gönüllü kursiyerler ve mahalle sakinleri kan bağışında bulundu. KOMEK’in sosyal sorumluluk projeleri kapsamında düzenlenen çalışmada, kanın acil değil, sürekli ihtiyaç olduğu bilinciyle 153 kişi kan bağışında bulundu. Kan bağışında bulunanlar, her insanın bir gün acil kana ihtiyaç duyabileceğini belirterek, herkesi düzenli olarak kan vermeye davet ettiler. Kan bağışında bulunan gönüllü bağışçılara teşekkür belgesi verildi. Kan bağışı kampanyası KOMEK’in diğer şubelerinde de devam edecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154