Eğitim-Bir Sen'den KSÜ Yeni Rektörüne Ziyaret

Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Kahramanmaraş 2 Nolu Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Eğitim-Bir Sen'den KSÜ Yeni Rektörüne Ziyaret

Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Kahramanmaraş 2 Nolu Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Rektörlük Makamında gerçekleştirilen ziyarette Eğitim-Bir-Sen Kahramanmaraş 2 Nolu Şube Başkanı KSÜ Fen-Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hasan Furkan ve yönetim kurulu üyeleri, yeni görevi dolayısıyla Rektör Prof. Dr. Niyazi Can’ı tebrik ederek ‘hayırlı olsun’ dileklerini sundular.

Ziyaret kapsamında KSÜ akademik ve idari personelinin talep ve beklentilerine ilişkin karşılıklı görüş alışverişinde bulunulurken, Rektör Can ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

KSÜ akademik ve idari personelinin görüş ve beklentilerini önemsediklerinin altını çizen Rektör Can, “Üniversitemiz içerisinde adaleti, çalışma barışını ve huzurlu bir eğitim ortamını KSÜ ailesinin bütün fertleri olarak birlikte güçlendireceğiz. Liyakati temel alan bir yönetim anlayışıyla bütün çalışanların mensubu olmaktan kıvanç duyduğu gelişen, büyüyen ve üreten üniversite algısını hâkim kılacağız.” diye konuştu.

Ziyaretin anısına Eğitim-Bir-Sen Kahramanmaraş 2 Nolu Şube Başkanı Doç. Dr. Hasan Furkan, Rektör Can’a Eğitim-Bir-Sen Yayınlarından çıkan ‘Mehmet Akif İnan Eserleri’ adlı kitap hediye edildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
sedat
sedat - 2 yıl Önce

nasılda gülüyorlar ya rüzgar tersine eser niyazi hoca ile de aranız bozulursa ne yapacaksınız acaba merak ediyorum... artık prof kadrosunu alır sayın başkan

Tıbbiyeli
Tıbbiyeli - 2 yıl Önce

Şimdi bayram eder bunlar niteliksiz elemanları torpille başımıza getirirler

Ah Ey Adalet
Ah Ey Adalet - 2 yıl Önce

Evet yalanla ve iftirayla götürdüler. Ne demişler "Kork Allah'tan korkmayandan". Bu entrikaları planlayıp uygulayanlar yarın Allah'ın huzurunda ne yapacaklar merak ediyorum.

Adem
Adem - 2 yıl Önce

Bu memlekettr birilerini yerinden etmek ne de kolay olmuş. Bir de utanmadan başlık atıyorsunuz..

Tıbbiyeli
Tıbbiyeli - 2 yıl Önce

Okullara atanan vasıfsız müdürlerin yarısından çoğu bu sendika yüzüne geldi bu işin kadroyla alakası yok

Tıbbiyeli çok komiksin
Tıbbiyeli çok komiksin - 2 yıl Önce

Sizin de kadronuz verilmemiş olsaydı, hakkınız yenmiş olsaydı böyle konuşmaz diniz. Tam tersine kadronuz sorgulanır diye feryat figan ediyorsunuz.

eğitimci
eğitimci - 1 yıl Önce

şu kahverenkli ceket giyen adam kim bilmiyorum. ama 1 temmuz AYT sınavında sanayi odası meslek lisesinde bina sorumlusuydu. Adamda acayip bir ego sorunu var. bir an önce kendine gelmesi gerekiyor. Afra tafra yapıp duruyor. kendine çeki düzen versin bence

SIRADAKİ HABER

banner122