Kahramanmaraş Büyükşehir’den ve Onikişubat'tan KSÜ'yü kazanan Öğrencilere Karşılama

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ile Onikişubat Belediyesi Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’ne kurduğu standlarla öğrencilere çeşitli ikramlarda bulunuyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir’den ve Onikişubat'tan KSÜ'yü kazanan Öğrencilere Karşılama

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’ne kurduğu standla öğrencilere çeşitli ikramlarda bulunuyor.

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Kültür ve Turizm Şube Müdürlüğü tarafından Sütçü İmam Üniversitesi’ne kayıt yaptırmaya gelen öğrenciler için açılan standa Maraş Dondurması, Maraş Tarhanası, Maraş Fıstık Ezmesi, çorba, simit, limonata ve su gibi ikramların yanı sıra şehrimizle alakalı broşür, cd, kitap, dergi gibi tanıtıcı yayınlar hediye ediliyor.

Yaz sıcaklarının yaşandığı şu günlerde çeşitli illerden kayıt için geldikleri Kahramanmaraş’ta gördükleri ilgi ve alakadan oldukça memnun olan öğrenciler, Büyükşehir Belediyesi’nin öğrencileri böylesine karşılaması ve ikramlarda bulunmasından dolayı teşekkür ettiler.

ONİKİŞUBAT BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRENCİLERE KARŞILAMA ÖĞRENCİLER DONDURMA İLE SERİNLEDİ

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’ni kazanan ve bölümlerine kayıt yaptırmak için kente gelen öğrencileri, Onikişubat Belediyesi stant açarak karşıladı. Öğrencileri, yazın kavurucu sıcağında Kahramanmaraş’ın markası olan dondurma ikramı ile karşılayan Onikişubat Belediyesi, öğrencileri hem serinletti hem de öğrenim hayatlarında yanlarında olduğunu gösterdi.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Avşar Yerleşkesi önünde öğrencileri karşılayan Onikişubat Belediye Başkan Vekili Ali ÜNSAL, öğrencileri karşılayarak dondurma ikram etti ve öğrenim hayatlarında kendilerine başarılar diledi.

Onikişubat Belediye Belediye Başkan Vekili Ali ÜNSAL öğrencilerin her zaman yanlarında olduğunu vurgulayarak şunları ifade etti: “2017-2018 öğretim yılı Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’nde başladı. Onikişubat Belediyesi olarak her yıl yaptığımız gibi, şehrimize gelen misafirlerimize hoş geldin demek, şehrimizin marka ürünü olan dondurmamızı kendilerine ikram ediyoruz. Dışarıdan gelen öğrencilerimize yakın ilgi göstererek, herhangi bir sıkıntıları olduğunda onlara anında müdahil olmak için ekiplerimiz ile buradayız. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Kahramanmaraş’ın gelişen yüzü, Onikişubat ilçemizde bulunuyor, bu bizim için büyük bir avantaj. Bu geleneksel hale geldi. Bu yıl üçüncüsünü düzenliyoruz. Bundan sonra da devam edeceğiz. Dışarıdan gelen yeni öğrencilerimizin burada yabancılık çekmesini istemiyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2017, 08:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
teoman
teoman - 1 yıl Önce

92 de kurulmasına ragmen ksü cok bi gelişim gösterememiş gelişmesi lAzım

SIRADAKİ HABER

banner122

banner124

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55

banner126