Afşin İçin Çal-2 klibinin tanıtımı yapıldı - Hayati Vasfi Taşyürek

Afşin'in tanıtımı için hazırlanan "Afşin İçin Çal-2" klibinin tanıtımı yapıldı. Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Kültür Merkezi'nde düzenlenen programda yaptığı konuşmada, ilçenin şair ve ozanların başkenti olduğunu söyledi.

Afşin İçin Çal-2 klibinin tanıtımı yapıldı - Hayati Vasfi Taşyürek

Afşin'in tanıtımı için hazırlanan "Afşin İçin Çal-2" klibinin tanıtımı yapıldı.

Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Kültür Merkezi'nde düzenlenen programda yaptığı konuşmada, ilçenin şair ve ozanların başkenti olduğunu söyledi.

İnsanların gönül coğrafyasında Afşinli şair ve ozanların büyük bir yerinin olduğunu ifade eden Güven, şöyle devam etti:

"Hayati Vasfi Taşyürek, asrın ozanı Aşık Mahsuni Şerif ve Aşık Yener gibi ismini sayamayacağımız birçok şair ve ozanımız var. Daha önce kaymakamlığımız tarafından asrın ozanı Aşık Mahsuni Şerif anısına Afşin için çal projesinin ilki yapıldı. Güzel bir eser ortaya çıktı. Belediye olarak bizler de ülkemizin önemli bir değeri olan Hayati Vasfi Taşyürek adına bu çalışmayı yapmak istedik. İlçemizde görev yapan memurlar, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlarımız gönüllü olarak çalıştılar. Uzun bir çalışma ve emeğin ardından büyük şairimizin anısına hazırlanan video kliple Afşin'in tanıtımına katkıda bulunmak istedik. Bu çalışmada emeği bulunan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum."

Hayati Vasfi Taşyürek'in oğlu İsmet Taşyürek de hazırlanan klipte emeği geçen herkese teşekkür etti

Konuşmaların ardından Hayati Vasfi Taşyürek'in şiirleri okundu ve "Afşin İçin Çal-2" klibi ilk kez gösterildi.

AFŞİN İÇİN ÇAL 2 KLİBİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Programa, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Safi, MHP İlçe Başkanı Ersal Koç, kamu ve kurum amirleri, sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Avukat kadir
Avukat kadir - 2 ay Önce

mutea-itin acgozlu emlakcilari , bir giyinme odasina 100000 tl fark konurmu ? Balkonu kapattirip 3+1 evi 5+1 oda diye laf cambazligiyla firildak cevirip satilir mi ? Nerde maliye nerde yapi denetimi belediye nerde ticaret bakanligi esnaf odalari suctur bu suç ruhsatla oynayamazsin , yanlis bilgi vererek tuketiciyi kandirmak turk ceza kanununa göre nitelikli dolandiriciliga girer

Mahsuniye hakaret
Mahsuniye hakaret - 2 ay Önce

vAllah asrın ozanı Aşık Mahsuni Şerif bu Hayati Vasfi Taşyüreki aniyor ve ön planda tutuyorsaniz demeki Mahsuni babaya Hakaret etmek istiyorsunuz saygilarimla

SIRADAKİ HABER

banner122