banner240

Dulkadiroğlu Bahtiyar Yokuşu Hasthag Çalışması DulkadiroğluBahtiyarYokuşu

Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesinde bulunan ve turizmin gözdesi olmaya aday olan Bahtiyar Yokuşu için sosyal medya platformu twitter'da hasthag çalışması yapılıyor. Çalışmaya destek vermek için DulkadiroğluBahtiyarYokuşu etiketini kullanarak mesaj yazabilirsiniz.

KÜLTÜR-SANAT 13.08.2021, 21:44 13.08.2021, 22:19
Dulkadiroğlu Bahtiyar Yokuşu Hasthag Çalışması DulkadiroğluBahtiyarYokuşu
banner257
banner226

Kahramanmaraş'ın metroplol ilçesi Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’ın Kahramanmaraş turizmine kazandırdığı Bahtiyar Yokuşu’na vatandaşların ilgisi her geçen gün artarken tanıtımı için de büyük çaba harcanıyor. Tarihi Bahtiyar Yokuşu’nda bulunan tarihi konakları restore ederek turizmin hizmetine sunan Dulkadiroğlu Belediyesi, bölgeyi tüm Türkiye'ye tanıtmak için sosyal medyada atağa geçti. 

Sosyal medya platformu Twitter'da başlatılan hasthag çalışması ile Kahramanmaraş'ın yeni turizm gözdelerinden olan Bahtiyar Yokuşu'nun tanıtılması amaçlanıyor. Özellikle Dulkadiroğlu Belediyesi çalışanları tarafından #DulkadiroğluBahtiyarYokuşu etiketiyle paylaşımlar yapılıyor ve bu güzide bölgenin tanıtılması sağlanıyor.

Haber46 olarak şehrin tanıtımına katkı sunmak amacıyla başlatılan #DulkadiroğluBahtiyarYokuşu hasthag çalışmasına destek veriyoruz. Sizler de ilgili etiketi kullanarak mesajlarınızı yazabilir ve şehrimizin ve Bahtiyar Yokuşu'nun tanıtılmasına katkı sunaabilirsiniz.

Yorumlar (4)
Mehmet 2 ay önce
Yine olmamış.ya batıda böyle yerlere insanların dikkatini çekecek veya fotoğraf çekinecekleri çok güzel alanlar oluşturulmuş.kusura bakmayında 3 tane konağı göremeye kimse gelmez
ali KARAPATLAK 2 ay önce
TOPRAKLIK denen yer burası !
ali KARAPATLAK 2 ay önce
sağlı SOLLU yokuş gerçek güzel olmuş emeği geçenlerden ve sebep olanlardan ALLAH C.C. razı ve hoşnut olsun...
Hakkı İSTER 2 ay önce
Defalarca ifade etmeye çalışıyorum. Sadece birkaç konağın restorasyonu ve cephe yenileme ile kendimizi kandırmayalım. Divanlı mahallesini bir bütün olarak ele alıp, otopark ve alışveriş merkezleri ile cazibe merkezi olabilecek potansiyeli göz ardı etmemek lazım.
34°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 26 Eylül 2021
İmsak 04:51
Güneş 06:12
Öğle 12:30
İkindi 15:57
Akşam 18:39
Yatsı 19:54