Gazi Muhtarpaşa’da demokrasi sergisi

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) AB Bilgi Merkezi, Gazi Muhtarpaşa Bulvarı Geliştirme ve Tanıtım Derneği ile Dünya Demokrasi Günü kapsamında bir dizi etkinlik düzenledi.Etkinlik çerçevesinde Gazi Muhtarpaşa Bulvarı’ndaki Nişantaşı Sokak’ta...

Gazi Muhtarpaşa’da demokrasi sergisi
Gaziantep Ticaret Odası (GTO) AB Bilgi Merkezi, Gazi Muhtarpaşa Bulvarı Geliştirme ve Tanıtım Derneği ile Dünya Demokrasi Günü kapsamında bir dizi etkinlik düzenledi.

Etkinlik çerçevesinde Gazi Muhtarpaşa Bulvarı’ndaki Nişantaşı Sokak’ta gerçekleştirilen aktivite vatandaşların memnuniyetini kazandı. GTO Güzel Sanatlar Lisesi resim bölümü öğrencileri, sokakta 'demokrasi' temalı resim sergisi açtı. Müzik bölümü öğrencileri de müzik dinletisi sundu. Renkli şemsiyelerle süslenen sokakta AB Bilgi Merkezi bilgilendirme standında vatandaşlara yayın ve promosyonlar dağıtıldı. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Durdu Yetkinşekerci ve GTO Genel Sekreteri Halil Göçer’in de gezdiği sergide, dereceye giren resimler çeşitli hediyelerle ödüllendirilecek.

Aynı etkinlik kapsamında 19 Eylül Cumartesi günü de Gazi Muhtarpaşa Bulvarı’nda canlı heykeller ve pandomim sanatı canlandırılacak. Çocuklara da uzmanlar eşliğinde resim çalışmaları yaptırılacak.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224