İzmir'de yaz konserleri

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 7 farklı milletten 7 sanatçının yer aldığı 'Barcelona Gipsy Balkan Orkestrası'nı konuk edecek. Roman, Balkan ve Akdeniz şarkılarının yer alacağı eğlenceli konser, 7 Ağustos'ta Kültürpark Kaskatlı Havuz yanında olacak.

İzmir'de yaz konserleri

Büyükşehir Belediyesi'nin kentin farklı noktalarında düzenlediği konserler, yaz akşamlarını renklendirmeye devam ediyor. Kültürpark sanat etkinlikleri kapsamında sahne sırası, pek çok coğrafyada yakından tanınan Barcelona Gipsy Balkan Orkestrası'nda olacak.

Doğu Avrupa'nın geleneksel Roman, Balkan ve Akdeniz şarkılarını kendilerine özgü bir tarzda yorumlayan orkestra, İzmirliler'e müzik ziyafeti sunacak. 7 farklı millete mensup 7 müzisyenden oluşan orkestra Katalan, Yunan, İtalyan, Rus ve Ortadoğu şarkılarından rock müziğinin enerjik tınılarına kadar uzanan geniş bir yelpazede söyledikleri şarkılarla dinleyicilerini müziğin sihirli dünyasında buluşturacak. Kültürpark Kaskatlı Havuz yanındaki ücretsiz konser, 7 Ağustos Salı akşamı saat 20.30'da başlayacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224