Kahramanmaraş'tan Yavuz Bülent Bakiler'e Fahri Hemşehrilik Beratı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Meclisi'nde Yavuz Bülent Bakiler'e fahri hemşehrilik beratı verilmesiyle ilgili teklif oy birliğiyle kabul edildi.

Kahramanmaraş'tan Yavuz Bülent Bakiler'e Fahri Hemşehrilik Beratı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Meclisi'nde Yavuz Bülent Bakiler'e fahri hemşehrilik beratı verilmesiyle ilgili teklif oy birliğiyle kabul edildi.

11 Aralık 2018 Salı günü toplanan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Meclisi gündemindeki konuları görüştü. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’un başkanlığında toplanan Büyükşehir Belediye Meclisinde Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Kamu Yönetimi öğrencileri de mecliste misafir olarak yer aldı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanlığının, Yavuz Bülent Bakiler’e “Fahri Hemşerilik Beratı” verilmesi ile ilgili teklifi konusunda görüşlerini ifade eden Başkan Erkoç, Yavuz Bülent Bakiler’in aslen Kahramanmaraşlı olduğunu, Kahramanmaraş’a her gelişinde Şeyh Adil Mezarlığı’ndaki akrabalarının mezarlarını ziyaret ettiğini ve bundan dolayı da kendisine Fahri Hemşehrilik Beratı verilmesinin düşünüldüğünü söyledi. Teklif yapılan oylamada oybirliği ile kabul edildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2018, 10:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nuh MARAŞLIOĞLU
Nuh MARAŞLIOĞLU - 8 ay Önce

Yavuz Bülent BAKİLER, Türkçeyi en iyi şekilde kullanan şair , yazar ve fikir adamlarından biridir. Bu değerlerin kıymetinin bilinmesi, fikir ve düşüncelerinden istifade edilmesi gerekir.Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesini bu çalışmalarından dolayı kutluyor ve tebrik ediyorum.

Cenk
Cenk - 8 ay Önce

Tam adamı! Az biraz araştırsaydınız bu karardan vazgeçebilirdiniz. Tam zihniyetinize göre! Bravo!

özgür
özgür - 8 ay Önce

fetö terör örgütü elebaşısı için "büyük bir vatanseverdir o bir kahramandır ........" diye methiyeler dizen bu adama kahramanmaraş belediyesi fahri hemşehrilik beratı vermiş.

asılkahramanmaraşlı
asılkahramanmaraşlı @özgür - 8 ay Önce

kardeş fetöye methiyeler dizen sadece o değildi hatırlarsan kimleeeer kimleeerrrdi.Ama insanoğlu maalesef çabuk unutuyor bazı şeyleri.Allah kimseyi doğruyu inkar edecek kadar alçaltmasın...

Ferdi
Ferdi - 8 ay Önce

Amp yi tebrik ediyorum ne kadar ise yaramaz boş insan varsa hepsini maras büyük şehir belediyesinde toplamış..yahu uyanın halk hizmet bekliyor

meraklı
meraklı - 8 ay Önce

yıllarca fetönün televizyon kanalında program yapan bir kişiye mi fahri hemşehrilik beratı veriliyor?

okan
okan - 8 ay Önce

aman ne büyük karar

Ahmet Demi̇r
Ahmet Demi̇r - 8 ay Önce

Yavuz Bülent Bakiler çok değerli bir sanatçımız. bu karar için büyükşehir belediyesini tebrik ediyoruz

M Ali Küçüktüfekçi
M Ali Küçüktüfekçi - 8 ay Önce

,sana mı kaldı ödül vermek,bir yağmur yağdığında yolar dere oluyor,hizmet nerede?

ry
ry - 8 ay Önce

doğru bir karar ancak edebiyatımızda çok önemli bir yere sahip olan ve kahramanmaraşlı milletvekili ahmet hamdi tanpınarın ismi maalesef bir yerlerde yok ve kimse tanımıyıor. şehrimizin tanıtımuı açısından önemli. kültür müdürümüz koltuğu bırakıp biraz şehri tanısa çok şeyler ortaya çıkacak

ali
ali - 8 ay Önce

hemşire değil "hemşehri"

mehmet BÜYÜKÇINGIL
mehmet BÜYÜKÇINGIL - 8 ay Önce

buyuksehir yetkilileri once memleketinizi yuceltin buyultun ki aynen antep gibi gidin antebin baskanindan ders alin

Nurettin Zen
Nurettin Zen - 8 ay Önce

Hiç düşünmemiştim. Samsuna gidince Karlık mezarlığını ziyaret ediyorum yoksa ben de samsunlu muyum? Allah Allah kayın valide mi ziyaret ediyordum ama demekki kazın ayağı öyle değilmiş.

Mustafa Akbaş
Mustafa Akbaş - 8 ay Önce

K Maraş Belediyesini Ve Emeği Olan Herkesi Kutlarım Yalnız K Maraş,ımızın Deyil Türkiye,mizin Değeridir Yavuz Bülent Bakiler✋


SIRADAKİ HABER