Kahramanmaraşlı Astsubay ve Evlat Edindiği Koreli Kızın Gerçek Hikayesi! Ayla Oscar Adayı

Kahraman Türk askeri Kahramanmaraşlı Astsubay Süleyman Dilbirliği ve minik Ayla'nın sevgi ve özlem dolu hikayesinin anlatıldığı Ayla vizyondaki üçüncü haftasında da tüm rakiplerini açık ara geride bırakarak haftanın en çok izlenen filmi oldu. AYLA'yı yaklaşık 2 milyon kişi izledi.

Kahramanmaraşlı Astsubay ve Evlat Edindiği Koreli Kızın Gerçek Hikayesi! Ayla Oscar Adayı

TÜRKİYE'NİN OSCAR ADAYI AYLA, EZBERLERİ BOZMAYA DEVAM EDİYOR.

Türkiye sinema tarihine adını altın harflerle yazdıran,  Türkiye'nin Oscar adayı AYLA vizyondaki liderliğini bu haftada kaptırmadı. Kahraman Türk askeri Astsubay Süleyman Dilbirliği ve minik Ayla'nın sevgi ve özlem dolu 65 yıllık hikayesi tüm  Türkiye'yi sinemada bir araya getirdi, getirmeye devam ediyor. Yaklaşık iki milyon kişi sinemada tercihini AYLA'dan yana kullandı.

ANADOLU TURU İLE İZLEYİCİLERE TEŞEKKÜR EDİYOR

Yoğun ilgi karşısında AYLA ekibi, Anadolu'yu dolaşarak filmi seyircilerle yan yana izliyor, sorularını cevaplıyor. Bu özel etkinlik geçtiğimiz hafta AYLA'nın yapımcısı  Mustafa Uslu'nun memleketi  Zile'den başladı,  Ankara ve  İzmir'le devam etti. Kasım ayı sonuna kadar sürecek Anadolu turunda ekip  Nevşehir,  Adana,  Antalya,  Antakya,  İskenderun,  Gaziantep,  Eskişehir,  Konya'nın ardından Astsubay Süleyman Dilbirliği'nin memleketi  Kahramanmaraş'a gidecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
asıl konu
asıl konu - 12 ay Önce

evet asıl konu bizim beceriksiz siyasetci ve yerel yöneticilerin k.maraş'ı sadece türk insanına değil tüm dünyaya tanıtma imkanını ellerinin tersi ile ittiklerinin farkında olamamaları
not:her zaman maraşlıların dediği gibi anteplilerin elinde olsa bu fırsat dünya antebi korenin bir ili zannederdi.

Cenk
Cenk - 12 ay Önce

İlk gelmesi gereken il olan Kahramanmaraş'a, en son gelinerek gerekli kıymeti verilmiştir. Filmi izledim. Öylesine güzel konu, böylesine basitçe kurgulanarak batırılabilirdi. Vasat bir Türk filmi olmuş. Sadece konusu muhteşem. Düşünün hala Türk sinemasında kekeme tiplemeler konularak komik olduklarını zannediyorlar. Yıl olmuş bilmem kaç kekemeye gülünür mü hala?

SIRADAKİ HABER

banner122

banner124

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55

banner126