Sinema tutkunları bir araya geldi

Sarı Sıcak filmiyle uluslararası alanda ödül kazanan yönetmen Fikret Reyhan, Bursalı sinema tutkunlarıyla Konak Kültürevi’nde bir araya geldi.Nilüfer Belediyesi, düzenlediği sinema gösterimlerinde sanatseverleri filmlerin yönetmenleri ile...

Sinema tutkunları bir araya geldi

Sarı Sıcak filmiyle uluslararası alanda ödül kazanan yönetmen Fikret Reyhan, Bursalı sinema tutkunlarıyla Konak Kültürevi’nde bir araya geldi.

Nilüfer Belediyesi, düzenlediği sinema gösterimlerinde sanatseverleri filmlerin yönetmenleri ile de buluşturuyor. Bu etkinlikler kapsamında, üretim ilişkilerinin değişmesi ile birlikte sermayenin de el değiştirmesini ve bu değişimden etkilenen insanların hikayelerini anlatan Sarı Sıcak isimli filmin gösterimi yapıldı. Konak Kültürevi’nde yapılan gösterimin ardından Sarı Sıcak filminin yönetmeni Fikret Reyhan, düzenlenen söyleşide sinema tutkunları ile bir araya geldi.

Filmin tüm süreçlerini anlatan Reyhan, izleyicilerin sorularını da yanıtladı. Söyleşinin ardından Nilüfer Belediyesi Koordinatörü Dr. Sibel Özer, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey adına yönetmen Fikret Reyhan’a çiçek takdim etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner122

banner124

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55

banner126