Türk Modası Kazakistan’da görücüye çıktı

Avrupa ve Türk modasının 2015 sonbahar ve kış koleksiyonları, Kazakistan'da görücüye çıktı. Fuara Türkiye’den 30 firma katılıyor. Fuara Türkiye'den katılan firmalar, sonbahar ve kış ürünlerini tanıtıyor. Kazakistan uluslararası...

Türk Modası Kazakistan’da görücüye çıktı
Avrupa ve Türk modasının 2015 sonbahar ve kış koleksiyonları, Kazakistan'da görücüye çıktı. Fuara Türkiye’den 30 firma katılıyor. Fuara Türkiye'den katılan firmalar, sonbahar ve kış ürünlerini tanıtıyor. Kazakistan uluslararası fuar şirketi CATEXPO tarafından bu sene 15'incisi düzenlenen Uluslararası Moda Fuarı'na; İtalya, Fransa, Yunanistan, Portekiz, İspanya, Rusya, Litvanya, Tunus, Polonya, Kazakistan, Kırgızistan, Almanya, Belarus, Türkiye ve Letonya’dan katılan 200’e yakın firma ürünlerini tanıtıyor.
Kazakistan'ın finans merkezi Almatı'da bulunan Uluslararası Atakent Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilen moda fuarı, 3 gün boyunca ziyaretçilere açık kalacak.
Orta Asya’nın en büyük moda fuarı özelliği taşıyan organizasyonda bay-bayan giyim, çocuk giyim, spor giyim, triko, örme, deri, ayakkabı ve aksesuar sektöründe faaliyete gösteren firmalar katılıyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224