Afrin şehitleri için hatim ve dua

Kütahya’nın Dumlupınar Başkomutan Mustafa Kemal Orta Okulu öğrencileri, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Fatma Işık nezaretinde Afrin şehitleri için Kur’an-ı Kerim tilaveti gerçekleştirdiler.Başkomutan Mustafa Kemal Orta Okulu...

Afrin şehitleri için hatim ve dua

Kütahya’nın Dumlupınar Başkomutan Mustafa Kemal Orta Okulu öğrencileri, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Fatma Işık nezaretinde Afrin şehitleri için Kur’an-ı Kerim tilaveti gerçekleştirdiler.

Başkomutan Mustafa Kemal Orta Okulu 5. sınıf öğrencilerince okul konferans salonunda düzenlenen programa Kaymakamı Osman Sayılır, İlçe Müftüsü Ebubekir Gölpınar, öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.

5. sınıf öğrencisi Buse Erbay ve arkadaşlarınca Afrin şehitlerine yapılan duada salonda bulunan öğrenciler ve vatandaşlar duygulu anlar yaşadı. Dumlupınar Kaymakamı Osman Sayılar, program sonunda yaptığı açıklamada, ’’137 bin Şehidimizin yattığı bu topraklardan, öğrencilerimiz Afrin şehitlerimiz için çok anlamlı bir program düzenlediler. Rabbim yapmış oldukları Hatmi ve duaları kabul etsin. Operasyonda olan askerlerimize güç kuvvet versin’’ ifadelerini kullandı. (YD-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224