Mehmetçikler için seferber oldular

Küthaya’nın Altıntaş ilçesine bağlı Murathanlı ve Zafertepeçalköy sakinleri, aralarında topladıkları 20 bin 650 TL’yi Mehmetçik Vakfı’na bağışlanmak üzere Kaymakam Musa Kazım Çelik’e teslim ettiler.Murathanlar Köyü muhtarı...

Mehmetçikler için seferber oldular

Küthaya’nın Altıntaş ilçesine bağlı Murathanlı ve Zafertepeçalköy sakinleri, aralarında topladıkları 20 bin 650 TL’yi Mehmetçik Vakfı’na bağışlanmak üzere Kaymakam Musa Kazım Çelik’e teslim ettiler.

Murathanlar Köyü muhtarı Hasan Tamir, yaptığı açıklamada, ’’Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımızın olduğu bu dönemde köyümüzde yaşayan vatandaşlarımız aralarında Mehmetçik Vakfı’na bağışlanmak üzere 7 bin 650 TL bağış yaptı. Bende köyüm adına bu bağışı Kaymakamlık makamına teslim ettim. Rabbim devletimizin, milletimizin bütünlüğünü bozmasın dedi.

Köyünden toplanan 13 bin TL’yi Kaymakam Çelik’e teslim eden Zafertepe Çalköy Muhtarı Ömür Eldiven, yaptığı açıklamada. Bizler kuruluşun ve kurtuluşun toprakları olan Zafertepe Çalköy’de yaşıyoruz. Afrin operasyonuna duyarsız kalamazdık. Köyümüzde yaşayan vatandaşlarımızla birlikte Mehmetçik Vakfına bağışlanmak üzere topladığımız parayı teslim ettik. Allah ordumuzu her alanda muzaffer eylesin’’ ifadelerini kullandı. (YD-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224