Aleyna Tilki'nin Kahramanmaraş Konseri gündem oldu

Aleyna Tilki'nin Kahramanmaraş'ta bir özel okulda ve KSÜ'de vereceği konser sosyal medyada gösterilen tepkiler üzerine iptal edilmişti. Ulusal gazeteler konserin Aleyna Tilki'nin Bodrum pozları nedeniyle iptal edildiğini duyurdular.

Aleyna Tilki'nin Kahramanmaraş Konseri gündem oldu

Aleyna Tilki'nin Kahramanmaraş'ta bir özel okulda ve KSÜ'de vereceği konser sosyal medyada gösterilen tepkiler üzerine iptal edilmişti. Ulusal gazeteler konserin Aleyna Tilki'nin Bodrum pozları nedeniyle iptal edildiğini duyurdular.

Aleyna Tilki 26 Eylül’de, Kahramanmaraş’taki Sütçü İmam Üniversitesi’nde bir konser verecekti. Dün sabahtan itibaren sosyal medyada başlayan tepkiler yoğunlaşmış, sosyal medyadaki bazı Kahramanmaraş sayfaları da bu tepkilere yer vermişti. Tepkilerin artamız üzerine Haber46 bu tepkileri haberleştirmiş ve hemen ardından konserin iptal edildiği duyurulmuştu.

Posta, Milliyet, Hürriyet gibi gazeteler web sitelerinde verdikleri haberde Aleyna Tilki'nin Kahramanmaraş konserinin, genç sanatçının Bodrum fotoğrafları nedeniyle iptal edildiğini duyurdu. Haberde şu ifadeler yer aldı:

Aleyna Tilki'nin Bodrum pozları konseri iptal ettirdi

Aleyna Tilki 26 Eylül’de, Kahramanmaraş’taki Sütçü İmam Üniversitesi’nde bir konser verecekti 

Bazı sosyal medya kullanıcıları Aleyna’nın 2 ay önce Bodrum’da çekilen tangalı, bikinili pozlarını yayınlayarak tepki gösterdi. Konserin iptal olması yolunda kampanya başlattı.

ALEYNA SAHNEYE ÇIKMAYACAĞINI DUYURDU

Bunun üzerine Aleyna sahneye çıkmayacağını duyurdu. Üniversite de konserin iptal olduğunu açıkladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
YETER
YETER - 1 ay Önce

Her türlü pisliği gizli kapaklı yapıpta çevreye düzgün görünen mahlukatlar çok fazla maraşta onlara nolacak ? Zihniyetiniz hiç değişmeyecek değilmi? Yazık !!!

Kahramanmaraşlı
Kahramanmaraşlı - 1 ay Önce

Suudi Arabistan'da bile Chris brown, Tyga, Janet Jackson vs konser verdi. Bu insanların özel hayatları gerçekten berbat.
Bu kutsal toprak'ta olanlara bu olaya verdiği gibi yüzde 10% bile tepki vermedi. Kahramanmaraş'a oradan çok değer veren bir insan Dindar olamaz. Yakında Jeddah' da yaşayanlar eğer beğenmiyorsan Kahramanmaraş'a defol git diyecekler :D.

ADMİN
ADMİN - 1 ay Önce

MİLLET ALEYNA TİLKİ GELMESİN DİYE HER ŞEY YAZIYOR SOSYAL MEDYADA.

GELMESİN DİYEN HALKIN YÜZDE 90 ININ ÇOCUĞU ALEYNA TİLKİ DİNLİYOR.

YAV SİZDE AKILMI VAR ARKADAŞ NEYİN KAFASINI YAŞIYORSUNUZ.

CAHIL HER ZAMAN CAHILDIR.

Y.Maraşlı
Y.Maraşlı - 1 ay Önce

Hem denizde mayo ile dolaşmakta nereden çıktı.Giy kışlıklarını otur hanım hanımcık

Y.Maraşlı
Y.Maraşlı - 1 ay Önce

Hazır Aleyna gelmiyor ona eşdeğer sanatçılar gelsin.M.Emin AY,Mustafa DEMİRCİ,D.A.Erzincanlı gelsin.Yada Cemile Sönmez gelsin.Olmadı F.Tayfur gelsin.Giva biraz karıştırdım gibi,

Aygun
Aygun - 1 ay Önce

Iyiki getirilmemiş veyahutta gelmémiş çok sevindim

Metin
Metin - 1 ay Önce

iyi tesadüf olmuş kendisi sanatçı da değil zaten sadece bir şarkılık şarkıcı iki sene sonra unutulur

metin karaman
metin karaman @Metin - 1 ay Önce

ben daha güzel söylüyorum. doğru cevap kolejine gelin size şarkı söyleyim

vatansever
vatansever - 1 ay Önce

koskoca SONER Sarıkabadayı varken çorçocukla yola çıkarsan olacağı budur.

A
A - 1 ay Önce

Kızın mayolu fotoğraflarından size ne, denize girmiş, özel hayatından size ne kardeşim, gerçekten çok komik ve anlaşılmazsınız. Milletin gözünde zaten yobaz idik, sayenizde değişmeyecek bu düşünce..

dogru söyler
dogru söyler - 1 ay Önce

bizim halkın tilkiyle tilki gibi insanlarla işi olamazhiç her şeyi halletik bir tilimiz kaldı

Uzaktakimaraşlı
Uzaktakimaraşlı - 1 ay Önce

Bir de aklıma buna ses çıkaran insanların İbrahim Tatlıses gibi her türlü pisliği yapan adamların stad konserlerinde, stadı doldurmaları geldi. Gerçekten iki yüzlüsün maraş. Güya büyük şehirsin ama insanının çoğunda hâlâ kasaba kafası var. Büyükşehir olmak çok bina sahibi olmakla, çok nüfus sahibi olmakla olmaz. Kendi geçmişini, konaklarını, zeytinliklerini satıp apartman diktirmekle de olmaz. Kendin her türlü herzeyi yedikten sonra ya da kendi memleketinde bunu yapanlara çıt çıkarmadıktan sonra, -seversin sevmezsin- bir pop şarkıcısının daha önce giydiği kıyafet yüzünden konser iptal ettirmekle hiç olmaz. Benim çaresiz memleketim. Senin bir zihniyet devrimine ihtiyacın var. Yanlış anlamayın ne olur, bahsettiğim doğrudan batılılaşma falan değil. Bu iki yüzlülükten kurtulma.

Uzaktakimaraşlı
Uzaktakimaraşlı - 1 ay Önce

Aleyna Tilki'yi de yaptığı müziği de zerre sevmem. Ama Maraş'lıların çevrelerindeki her türlü ahlâksızlığa göz yumup, başını dedikodudan kaldırmazken bu tür şeyler söylemeleri beni memleketimin insanından tiksindiriyor. Hırsızlıklara, yolsuzluklara, adam kayırmaya, arkadan iş çevirmeye, işçi hakkı yemeye normal şeyler olarak bakan insanlar bu tür bir meselede ahlakçı kesiliyorlar ya, içimi bir bulantı kaplıyor. İnsanımızın bu ikiyüzlülüğünden nefret ediyorum.

Sero baba
Sero baba - 1 ay Önce

Ahhh aleyna abla niye gelmin yaaa

sayın haber 46
sayın haber 46 - 1 ay Önce

haber 46 çocuklarımız etkileiniyor lütfen hadisenin yarı cıplak fotosunu kaldırın.
ddoğru hadise size göre daha çekicidir yapmazsınız.
işinize geldğiniz gibi haber yapıyorsunuz.

harun
harun - 1 ay Önce

yorumları okudum ve artlara eksilere baktım tilki gelmedi diye hepsi üzülmüş.. gençlik elden gitmiş..herkes çocuklarına sahip çıksın iyi eğitsin.. sonra geri dönüşü olmaz

HAS MARAŞLI
HAS MARAŞLI - 1 ay Önce

GELECEKSE DÜZGÜN BİR TÜRKÜCÜ SANATÇI GELSİN, TİLKİ Mİ SANSAR MI NEDİR, GELMEYE YETMESİN

Marasli maras
Marasli maras - 1 ay Önce

Kahramanmarasa yakismayan bir hareket plan program dahilinde gelse ne olur gelmese ne olur bunu abartmanin luzumu ne ama arkadaslarimizdan biris demis ya degismeyeceksin maras diye benimde kanaatim o yonde.

Neslihan
Neslihan - 1 ay Önce

Herkez once kendisine baksin sonra namus bekciligine soyumsun

Kazim Koyuncu
Kazim Koyuncu - 1 ay Önce

Acaba hangisi dogru.Bunu her iki taraf da belgelesin

hasan Dal
hasan Dal - 1 ay Önce

yalancılıkta üzerinize yok rektör iptal etmiş, masa başından haber üretiyorsunuz


SIRADAKİ HABER

banner122