Bir fedai hikayesi Maraşlı dizisi bomba gibi geliyor

Dizi sektöründe büyük ilgi görmesi beklenen bir fedai hikayesi geliyor… Timur Savcı ile Burak Sağyaşar projenin arkasındaki yapımcılar… Yeni sezonda Maraşlı isimli dizi büyük ilgi görecek. Başrol için Kenan İmirzalıoğlu’nun adı geçmekte.

Bir fedai hikayesi Maraşlı dizisi bomba gibi geliyor

Dizi sektöründe büyük ilgi görmesi beklenen bir fedai hikayesi geliyor… Timur Savcı ile Burak Sağyaşar projenin arkasındaki yapımcılar… Yeni sezonda Maraşlı isimli dizi büyük ilgi görecek. Başrol için Kenan İmirzalıoğlu’nun adı geçmekte.

Televizyon sektörünün amiral gemilerinden TIMS&B’nin yapımcıları Timur Savcı ve Burak Sağyaşar, uzun süredir üzerinde çalıştıkları yeni dizileri ‘Maraşlı’ ile dizi sektörüne damga vuracak yeni bir projeye imza atmaya hazırlanıyor.

“Bir fedai hikayesi” olarak tanımlanan ve hazırlık süreci büyük gizlilik içinde aylardır devam eden ‘Maraşlı’nın yeni sezonun adından en çok söz ettirecek dizisi olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Senaryoyu Ethem Özışık yazıyor.

TIMS&B ekipleri uzun süredir dizinin senaryosu ve prodüksiyonu üzerinde çalışıyor.

Yapımcılar, dev projenin başrolünde de Türkiye’nin en ünlü oyuncularından biriyle çalışılacağını belirtiyorlar.

Tims B Yapım'dan bomba dizi

Bir Fedai hikayesi sloganıyla yola çıkan Ethem Özışık'ın kaleme alacağı Maraşlı dizisi yakında ekranlarda olacak. Maraşlı dizisi kanalı belli olmazken ilk oyuncu belli oldu. Maraşlı dizisi erkek başrolü Kenan İmirzalıoğlu oldu.

Kenan İmirzalıoğlu geri dönüyor

En son Mehmet Bir cihan Fatihi dizisiyle ekranlarda olan Kenan İmirzalıoğlu, gelen teklifi kabul etti. Maraşlı dizisinin erkek başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu oldu. Kenan için kadın başrol oyuncusu aranıyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
SEBAHAT KAHVECİ
SEBAHAT KAHVECİ - 2 hafta Önce

EN SEVDİĞİM AKTÖRLERDEN BİRİ MARAŞIMIZIN TANITIMA İHTİYACI VAR KENAN İMİRZALIOĞLU GİBİ BAŞARILI BİR OYUNCU SEÇMELERİ İYİ OLMUŞ MARAŞLILAR OLARAK DESTEK OLMALIYIZ DİZİYE.

Hasan hüseyin
Hasan hüseyin - 2 hafta Önce

Yahu arkadaş böyle tanıtım iyi olur diyen arkadaşlar!!sizi küçükken babanız mı emzirdi..böyle tanıtım.mı olur..bir şehir mafya dizisi ile fedai dizisi ile tartılıyorsa eğer hiç tanıtlamasın .daha iyi..yarın öbür gün yeni yetme züppeler hep .bundan ilham.alacak beline silahı alan bıçağı alan sokaklarda efelik taslayacak serserilik yapacak.ondan sonra demeyin ne oluyor bu gençliğe diye..cahil cahil de konuşmayın.zaten ülke yaşanmaz oldu bir de bundan onur duyuyorsunuz yazıklar olsun sizin zihniyetinize..

hartlp
hartlp - 2 hafta Önce

maraşı kötülemesinler bunlardan hayır gelmez solcu bozuntuları

meraklı
meraklı - 2 hafta Önce

filmi maraşımızda çekseler hoş olurdu

aziz aziz
aziz aziz - 2 hafta Önce

hiç inandırıcı gelmedi nedense,
Kenan İmirzalıoğlu'nun bundan haberi bile yoktur bence

HUNULU:
HUNULU: @aziz aziz - 1 hafta Önce

Aslında eğer doğru ise dizinin adı ÖKKEŞ yapımcının adı ÖKKEŞ Baş oyuncunun adı ÖKKEŞ Kadın oyuncunun adıda ÖKKEŞiye olmalıdır ÖKKEŞ ler iyi seyirler NOKTA

bg
bg - 2 hafta Önce

dizi sezonu başlasa da ekranlara kitlensek!! En azından kurgu olduğunu biliyoruz. Bu sayede kurgu haber izlemeyi bırakırdık.

Tebrikler
Tebrikler - 2 hafta Önce

Heyecanla bekliyoruz. Kenan imirzalıoğlu yerinde ve doğru bir karar olmuş başarılar

SIRADAKİ HABER

banner122