Çalıkuşu dizisinin Lapacı Necmiye'si yeni imajıyla göz kamaştırdı!

Bir dönem, Reşat Nuri Güntekin'in romanından uyarlanan Çalıkuşu dizisinde Necmiye karakterine hayat veren Ebru Helvacıoğlu, son haliyle hayranlarını şaşırttı.

Çalıkuşu dizisinin Lapacı Necmiye'si yeni imajıyla göz kamaştırdı!

2013 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Çalıkuşu dizisindeki Necmiye karakteriyle, izleyiciye sinir krizleri geçirten ünlü oyuncu Ebru Helvacıoğlu, değişimiyle şaşırttı.

Başrollerini Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in paylaştığı dizide, Helvacıoğlu, sevdiği adam tarafından sevilmeyen hatta nefret edilen sıradan bir kadına hayat veriyordu. Aklını evlenmekle bozmuş, sevdiği adam tarafından sevilmek, onunla evlenebilmek için türlü hinliklere başvurmuştu.

Helvacıoğlu, bu rolü canlandırırken o kadar başarılıydı ki, o dönem, izleyiciyi ekran karşısında adeta öfkeden deliye döndürüyordu.

Instagram'da oldukça aktif olan güzel oyuncunun yüzündeki değişim, dikkatlerden kaçmadı.

Burun estetiği yaptırdığı gözlenen Helvacıoğlu, dizideki imajından çok uzak olan tarzıyla sosyal medyadan sık sık fotoğraf paylaşıyor.

25 Aralık 1986 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldi.

Lise eğitimini Söğüt Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Tiyatro Ana sanat Dalı Oyunculuk eğitimi aldı.

Birçok dizi ve filmde yer alan ünlü oyuncu, şimdilerde kendini tiyatroya adamış durumda.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 12:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER