Deniz Akkaya: Güzelliğim çerkesliğimden geliyor

Deniz Akkaya, cilt güzelliği için nefes dersleri almaya başladı.

Deniz Akkaya: Güzelliğim çerkesliğimden geliyor

Deniz Akkaya, cilt güzelliği için nefes dersleri almaya başladı.

16 Temmuz 2014 Çarşamba 18:14
Deniz Akkaya: Güzelliğim çerkesliğimden geliyor
Eski manken De­niz Ak­ka­ya, ara­dan ge­çen yıl­la­ra rağ­men gü­zel­li­ğin­den hiç­bir şey kay­bet­mi­yor. Pod­yum­la­rı bı­rak­tık­tan son­ra oyun­cu­lu­ğa ağır­lık ve­ren Ak­ka­ya, cilt gü­zel­li­ği­ni ko­ru­ma­nın yol­la­rı­nı an­lat­tı.

"ÇERKEZ OLMANIN MEYVELERİNİ YİYORUM"

Bugün'de yer alan habere göre, Ak­ka­ya, “Çer­kez ol­ma­nın mey­ve­le­ri­ni yi­yo­rum. Çer­kez kız­la­rı­nın cilt­le­ri gü­zel olu­yor. An­cak gü­zel cil­di ko­ru­mak ge­re­ki­yor. Bu­nun en önem­li yo­lu gü­neşÂ­ten uzak dur­mak” dedi.

"SİGARA KULLANMIYORUM"

Ak­ka­ya söz­le­ri­ne şöy­le de­vam et­ti: “Bir sü­re­dir ne­fes ça­lışÂ­ma­la­rı ya­pı­yo­rum. Gün­de 10 da­ki­ka doğ­ru ne­fes alıp ve­ri­yo­rum. Vü­cu­da ve cil­de çok iyi ge­li­yor. Doğ­ru bir şe­kil­de ok­si­jen al­dı­ğım için cil­dim sağ­lık­lı ve par­lak ka­lı­yor. Si­ga­ra kul­lan­ma­dı­ğım için de cil­di­min er­ken yaşÂ­lan­ma­sı­nı ön­le­miş olu­yo­rum.

"SAĞLIKLI BESLENİYORUM"

Ay­rı­ca sağ­lık­lı bes­len­mek de çok önem­li. Evi­mi­ze as­la ha­zır, don­du­rul­muş gı­da­lar gir­mez. Kı­zı­mın da do­ğal ürün­ler­le bes­len­me­si­ne özen gös­te­ri­yo­rum. Ay­rı­ca cil­di­me pa­ta­tes yu­mur­ta akı gi­bi şey­le­ri de as­la sür­mem.”
Yükleniyor...
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner154

banner126