Enes Batur, Orkun Işıtmak, Reynmen ve bir çok youtuber kavga edecek!

Youtube Türkiye'nin önde gelen youtuberleri Enes Batur, Orkun Işıtmak, Reynmen, Atakan Özyurt, Fatih Yasin ve Berkcan Güven arasında boks dövüşleri olacak.

Enes Batur, Orkun Işıtmak, Reynmen ve bir çok youtuber kavga edecek!

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Logan Paul ve KSİ arasında geçen boks müsabakası çok ciddi şekilde ilgi görmüştü. Bunun üzerine KAFALAR kanalının eğlenceli ve bir o kadarda ponçik ismi Fatih Yasin farklı bir kanal olan Reynmen'Yusuf Aktaş'a boks maçı teklif etmişti. Dostça olacağını belirten Fatih Yasin vizyona çıkacak olan filmimizden hemen sonra dövüşmek istiyorum demişti. Bunun üzerine Reynmen; Sabah uyandım ve Fatih bana boks teklifi etmiş. Olur dövüşelim hatta aynı ringe 3 kafa girin 3'ünüzle aynı anda kavga edebilirim dedi. Reynmen'in sert tavırları üzerine bir çok youtuberda bu olaylara dahil oldu. Atakan Özyurt Enes Batur Orkun Işıtmak Berkcan Güven'inde birbirleriyle boks maçı yapabileceği konuşuluyor. Enes Batur'un Berkcan Güven'e korkuyorsan Şahide teyzeyi gönder demesi üzerine, Berkcan Güven evlerinin en ateş dolu genci olan Baran Güven sana yeter. Şahide Teyzen çol çocuk dövmeyi çoktan bıraktı dedi.

İlerleyen günlerde boks maçı yapacak olan youtuberların kavga tarihleri belli olacak. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
maraşlı
maraşlı - 9 ay Önce

Acaba şu yukarda adı geçen gerizekalıların memleket insanlık din diyanet bilim adına bir çalışması varmı yahu , ergen beyinlerini ve zamanlarını çalmaktan başka bir halta yaramayan bu asalakları neden izler insanlar ve çocuklar , açın bilimsel bir kitap okuyun desek ergenlerin % 99 u su kaynatır. Peki size kazandırdığı bir değer varmı. azcık düşünün ve aklınızı kullanın sayenizde lüks içinde şımarık bir şekilde yaşayan bu parazitlere pirim vermeyin sizleri enayi yerine koyuyor bu adiler gençler dikkat edin

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154