Ertuğrul Özkök, Aleyna Tilki'nin Kahramanmaraş konserini yazdı

Aleyna Tilki'nin Kahramanmaraş konserinin gelen tepkiler üzerine iptal edilmesinin ardından konu ulusal basında tartışılmaya devam ediyor. Hürriyet'ten Ertuğrul Özkök'de konserin iptal edilmesine tepki gösterdi ve "yakışıyor mu?" diye sordu.

MAGAZİN 20.09.2019, 13:59
Ertuğrul Özkök, Aleyna Tilki'nin Kahramanmaraş konserini yazdı

Aleyna Tilki'nin Kahramanmaraş konserinin gelen tepkiler üzerine iptal edilmesinin ardından konu ulusal basında tartışılmaya devam ediyor. Hürriyet'ten Ertuğrul Özkök'de konserin iptal edilmesine tepki gösterdi ve "yakışıyor mu?" diye sordu.

İŞTE ERTUĞRUL ÖZKÖK'ÜN O YAZISI:

MARAŞLI KARDEŞİM SÜTÇÜ İMAM’A HANGİSİ YAKIŞMADI

Bazen okuduğuma inanamıyorum...

Bu nasıl bir mantıktır diyorum.

Aleyna Tilki Kahramanmaraş’ta konser verecekmiş...

Oradaki yerli bir internet sitesi takmış...

Bazıları tweet’ler atmışlar.

“Vayy bu konser Sütçü İmam’ın memleketine yakışır mı...”

Ve konser iptal edilmiş...

Yuhh yahu...

Hadi ben de sorayım...

Sütçü İmam gibi bir özgürlük mücadelecisinin memleketine Aleyna Tilki konseri yakışmaz da bu kafadaki adamlar mı yakışır...

Makul Maraşlı kardeşim...

Orası medeniyetler doğurmuş bir bölge...

Bu olaya bir de bu açıdan bak...

Yorumlar (43)
ahmet hatay 7 ay önce
en büyük eğlencesi,pazar günleri yunan adalarında rakı... yudumlamak olan ertuğrul.- maraş özgürlük mücadelesini verdi.gavuru kovdu.şimdi silahlı gavurdan daha tehlikeli gavurlarla mücadele ediyor...bu iş.yunan adasında keyfle ( rakı ) yudumlayanların anlayacağı iş değil..
.olaya birde bu açıdan.BAK.
HUNULU: 7 ay önce
Ahmet denen zat Ertuğrul bey Sütçü İmamı aşşalamıyor övüyor önce orayı idrak et ama sizler anlamazsınız öyle övgüden size ot size göt gerek ÖKKEŞ oğlu ÖKKEŞler.
sütçü imamın torunu 7 ay önce
ertuğrul özkök sen önce sütçü imamı tam olarak araştır anla ve tanı özgürlük savaşçısı derken de maksadına dikkat et. Boş beleş pirim yapma o senin özgürlük savaşçısı dediğin yiğit bir müslüman kadının peçesini açmaya kalkıştıkları için o kurşunu sıktı.
SÜTÇÜ İMAM 7 ay önce
Sayın özkök ŞÜTÇÜ İMAMINDA KİM OLDUĞUNU ARAŞTIR BİR KÖŞENDE YAZ sakın gavurun davulunuda çalma.
Metin 7 ay önce
ey ertuğrul bey siz sütçü imamın hayatını okumadınız galiba adam bir bez parçasını kadının başından çıkardı diye düşmanı öldürmüş bu şarkıcı kız resmen teşhirci genç kızlara kötü örnek oluyor dikkat et santçı demiyorum bir şarkılık şarkıcı
bekir 7 ay önce
biz maraşlılar müzik konser dinleyecek olursak;subyanlardan değil aşık Mahsuni şeriften dinleriz.akıllı ol Özkök orası k.maraş.81 vilayet bi yere k.maraş bi yere...hz.ömer ne demiş maraşı Ermenilerden az kurtarın yeter gerisi gelir demiş biz oğuz türküyüz.
Hasan 7 ay önce
Ertuğruluda tilkiyide istemiyoruz. Ey yerel basın, sizde anlayın artık
aygun 7 ay önce
çooook yakıştı hemde
adam gibi sanatçı getirselerdi
zekai yılmaz 7 ay önce
doğru söylemiş bu bölge medeniyet doğurmuş bir bölge ama senin bahsettiğin çıplaklık medeniyeti değil puşt herif. bu zihniyetin sayesinde batıya özene özene batıyı geçtik batı bizden doğuda kaldı. RABBİM TEZ ZAMANDA ÖZÜMÜZE DÖNMEYİ NASİP EYLESİN
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın