Genç Popçu Aleyna Tilki, Kahramanmaraş'a geliyor!

NBK reklam öncülüğünde Doğa Koleji Ana sponsorluğunda 27 Eylül Cuma günü Kahramanmaraş’a gelecek Aleyna Tilki sevilen şarkılarını Kahramanmaraşlılar için seslendirecek.

MAGAZİN 15.09.2019, 15:14
Genç Popçu Aleyna Tilki, Kahramanmaraş'a geliyor!

Aleyna Tilki Kimdir? Yetenek Sizsiniz Türkiye ile yakaladığı başarıyla çalışmalarına devam eden ‘Cevapsız Çınlama’ ve ‘Sen Olsan Bari’ adlı çalışmalarıyla izlenme rekorları kıran Pop müziğin sevilen ismi Aleyna Tilki, 27 Eylül 2019 Cuma günü Kahramanmaraş'ta sevenleriyle buluşacak. 

Aleyna Tilki Kimdir?

Aleyna Tilki, 28 Mart 2000'de Of, Trabzonlu bir anne ve Konyalı bir babanın çocuğu olarak Konya'da dünyaya geldi. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmasıyla ilk kez televizyonlarda görüldü. Ağustos 2016'da Türk besteci ve aranjör Emrah Karaduman'ın "Cevapsız Çınlama" adlı single'ında vokal olarak yer aldı. Single'ın YouTube'da yayınlanan klibi 2016'da Türkiye'de en çok izlenen video klip oldu ve bir yıl içinde 300 milyondan fazla izlendi. Böylece en çok izlenen Türkçe şarkı klibi unvanını yakaladı.Şarkı ise MusicTopTR Resmî Listesi'nde 2 numaraya kadar yükseldi. Tilki, Temmuz 2017'de ilk solo single'ı "Sen Olsan Bari"yi yayımladı ve Türkiye'de aynı listede 1 numara oldu.

Yorumlar (9)
Yavuzselim 7 ay önce
Yakışır maraşa
başkan 44 7 ay önce
kahramanmaraş için büyük bi şeref .sanki kim geliyor böyle haber mi olur firavuni sistemin yetiştirdiği bir genç
özgür evlice 7 ay önce
doğa kolejimi hahahahahhah :D
ekrem kara 7 ay önce
özgür evlice heryerde edebiyat öğretmeniyim di,yormuşsun ama tek bir gün ders anlattığını görmedik ve tek soru çözdüğünü görmedik ne haber. sen doğayla dalga geçecek adammısın be. gel de neler yaptığımız gör. ama aklın almaz
doğa koleji 7 ay önce
sen kendi doğru cevapmıdır yanlış cevapmıdır ona bak özgür evlice.
MARAŞLI 7 ay önce
BAŞIMIZA TAŞ YAĞACAK
Realist 7 ay önce
Bize ne bu maldan.
Demet saygılı 7 ay önce
Aleyna tilkiyi hic sevmem
mehmet 7 ay önce
çokta tın. işkenceye hayır.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın