Hazal Filiz Küçükköse'nin 32 yaş dekoltesi şok etti

Hazal Filiz Küçükköse kimdir? Geçtiğimiz günlerde 32. yaş günün kutlayan güzel ve seksi oyuncu göğüs dekoltesiyle şok etti. Ezgi Mola'nın da katıldığı doğum gününde Ceketin içine giydiği bustiyer ile tüm gözleri üzerine toplayan oyuncu büyük ilgi çekti.

MAGAZİN 14.02.2020, 14:58
Hazal Filiz Küçükköse'nin 32 yaş dekoltesi şok etti

Hazal Filiz Küçükköse sosyal medya hesaplarından, instahram, facebook ve twitter gibi kanallardan yaptığı paylaşımlarla çok ilgi çekiyor. Genç ve güzel oyuncu Hazal Filiz Küçükköse geçtiğimiz günlerde 32 yaşına bastı. Ancak doğum gününde giydiği göğüs dekolteli kıyafeti şaşkınlık yarattı.

Ceketin içine giydiği bustiyer ile tüm gözleri üzerine toplayan Hazal Filiz Küçükköse’nin ceketindeki yarım altın dikkat çekti.

Hazal Filiz Küçükköse "Bugün benim doğum günüm ve kendimi rahat hissettiğim bir şekilde giyindim" dedi.

Ezgi Mola yakın arkadaşı Hazal Filiz Küçükköse'nin doğum gününe sevgilisi Mustafa Aksakallı'yla katıldı. Mola, ilişkilerinin güzel gittiğini söyleyerek "İşlerimizin çok yoğun olmadığı zamanlar birlikte geziyoruz. Her şey güzel gidiyor" dedi. Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz'ın birlikteliği ile ilgili sorulara "Bu konulara girmeyelim. İşgüzarca yorum yapmam. Üçüncü kişi bir şey dememeli. Çünkü onlar bir şey demiyor" cevabını verdi.

Hazal Filiz Küçükköse altınını gösterirken dekoltesiyle de ilgi odağı oldu.

Hazal Filiz Küçükköse

Yorumlar (0)