İrem Derici'ye taciz şoku

İrem Derici'ye Kahramanmaraşlı vatandaştan taciz şoku! İneklerimi satıp geldim...

MAGAZİN 27.08.2019, 15:53 27.08.2019, 16:04
İrem Derici'ye taciz şoku

Savcılıkça ifadesinin alınmasının ardından E.K. "Cinsel taciz" suçundan adli kontrol talebiyle mahkemeye sevk edildi. İstanbul 12. Sulh Ceza Hakimliği'ne çıkarılan bekar olduğunu ve çiftçilik yaptığını söyleyen şüpheli E.K., ünlü şarkıcının evine 50 metre yakınına yaklaşmasının yasaklanması ve haftada bir gün ikametine en yakın karakola imza atması suretiyle adli kontrol altına alınmasına karar verildi.

İREM DERİCİ'NİN AVUKATI BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
İrem Derici'nin avukatı Ayşegül Mermer adliye çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Müvekkili İrem Derici'nin, elinde çiçekle kapısına dayanan şüpheliyi kayıt altına alarak polise verdiğini belirten Avukat Mermer, "Dün geceki olaydan 15 gün önce İrem Hanım bu şahıs tarafından rahatsız ediliyor. Yanılmıyorsam gece 22.00 sularında. Evine kadar geliyor, bir şekilde üst kata çıkıyor. İrem Hanım kendisinden şikayetçi oluyor. Zaten soruşturma devam ederken, dün gece saat 23.00 sularında bu kişi yine kapıyı çalıyor. İrem Hanım yukarıdan görüyor. Bir taraftan polisi, bir taraftan da beni aradı. Ben karakola gittim. Şahıs o çevrede olduğu için hemen yakalandı ve gözaltına alındı. Bugün de cinsel taciz suçundan nöbetçi mahkemeye çıktı. Maalesef mahkeme adli kontrol kararı verdi. Mahkeme bununla birlikte bir tedbir kararı verdi. İrem Hanım'a 50 metreden fazla yaklaşmayacak, rahatsız etmeyecek, rahatsız ettiği taktirde hapis cezası, her pazar günü imzaya gelecek" dedi.

SERBEST BIRAKILMASINI ELEŞTİRDİ
Avukat Mermer, "Şüpheli ifadesinde kendisinin çok hayranı olduğunu, aşık olduğunu, onun için yapamayacağı şey olduğunu dile getiriyor. İfadesinde çelişkiler var. Daha öncesinde Gaziantepli olduğunu, İrem hanım için eşini çocuklarını terk edip geldiğini söylüyor. Dün geceki ifadesinde ise Kahramanmaraşlı olduğunu, ineklerini satıp geldiğini ve İrem hanımla evlenmek istediğini söylüyor. Ben şu an çok mutsuzum bu kararın çıkmasından dolayı. Bu kadar kadına cinayetlerin arttığını, her gün duyuyoruz bunu. Bir noktada böyle bir kararın çıkması beni çok mutsuz etti. Yani İrem Hanım'ın ölmesi mi gerekiyor veya başına çok ciddi bir şeyin mi gelmesi gerekiyor? Dünyanın en iyi yasalarına da sahip olsak, uygulayacılar bu yasaları düzgün uygulamazsa problem hiçbir zaman düzelmeyecektir. Yoksa bizim bunların önlemini alacak yasalarımız mevcut. Ama uygulamada problem var tıpkı bugün gördüğümüz gibi" diye tepki gösterdi.

Yorumlar (8)
Alyanak osman 8 ay önce
He ya assalardı adami, ne de olsa kanun kitap vs yok, isteyin yapalim cumhuriyetinde yaşıyoruz, ulan o degilde bu adami aslinda içeri atmak lazım, sibel can, hadise vs dururken bu kadının evine gitmiş diye, zevkine senin
drsn 8 ay önce
adam evlenmeye geldim demiş ondan kaybetmiş.halbuki eğlenmeye geldim dese bu patırtıların hiçbiri çıkmazdı..
ökkeş 8 ay önce
haber başlıığından da özellikle kahramanmaraşlı yazılmış. ayıp ya
Hanif 8 ay önce
Ahh kardeşim ahh yanlış yapmışsın bunlar ucuza gitmez fakire fukaraya vermez pardon dilim sürçtü yüz vermez. Altında son model bir ciple gideren itibar görürsün bak o zaman kapılarda karşılanırsın . Allah akıl versin aşık olacak başka kadınmı kalmadı. hem senle evlense bile köye götürüp inekmi sağdıracaksın azcık akıllı ol haır sermayeyide satmışsın ,
hacı yardımcı 8 ay önce
ede bu bizim maraşın hepsi deli mi ne?
cank 8 ay önce
ulan aşık olduğun karı da karıya benzese arkadaşımın dediği gibi sibel can hadise hande yener dururken
ali gök 8 ay önce
Kahramanmaraş' ın reklamı anca böyle olur. Hiç normal bişeyle anılmasın.