İşte Benim Stilim bu hafta kim elendi

İşte Benim Stilim kim elendi? Sinan Engin'in konuk jüri üyesi olduğu İşte Benim Stilim'in eleme gecesinde renkli dakikalar yaşandı. tv8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim'de Cerem Gündüz ve Didem Ezgi Akın'ın jüri karşısına geçtiği gecede elenen isim Cerem Gündüz oldu. İşte eleme gecesi ile ilgili ayrıntılar...

İşte Benim Stilim bu hafta kim elendi

İşte Benim Stilim kim elendi? Sinan Engin'in konuk jüri üyesi olduğu İşte Benim Stilim'in eleme gecesinde renkli dakikalar yaşandı. tv8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim'de Cerem Gündüz ve Didem Ezgi Akın'ın jüri karşısına geçtiği gecede elenen isim Cerem Gündüz oldu. İşte eleme gecesi ile ilgili ayrıntılar...

18 Mayıs 2015 Pazartesi 16:53
İşte Benim Stilim bu hafta kim elendi

 İşte Benim Stilim 15 Mayıs Cuma akşamı tv8 ekranlarında yayınlanan eleme gecesinde takipçilerine çok renkli dakikalar yaşattı. Bu hafta ' kim elendi ' sorusunun yanıtını veren İşte Benim Stilim yarışması saat 22.45 'te TV8 ekranlarında başladı. Futbol duayeni Sinan Engin'in konuk olarak katıldığı geceye damga vuran bir eleme yaşandı.  Eleme gecesinin sonunda İşte Benim Stilim 'de jürinin önüne  Cerem Gündüz  ve Didem Ezgi Akın çıktı. Yarışmanın fenomen isimlerinden Cerem Gündüz sürpriz bir şekilde yarışmadan elenen isim oldu. Peki Cerem Gündüz kimdir kaç yaşında? İşte elemede yaşananlar. 

 
İŞTE BENİM STİLİMDE BU HAFTA KİM ELENDİ?

İşte Benim Stilim yarışmasında hafta içinde en çok yıldız alan Gülşah, Çağlar, Zeynep oldu. Bu isimler elenmek üzere adları söylenemedi.
Gülşah giydiği gelinlikle de gecenin en iyisi seçildi. 

Eleme gecesinde gelinlik konseptiyle gelen yarışmacılar içinde jüriden en düşük puanı alan Cerem Gündüz oldu. İzmir'den yarışma için İstanbul'a taşınan Cerem Gündüz "Elenirsem çok üzüleceğim" dedi. Yarışmacılar ise Didem Ezgi Akın 'ın adını vererek onun jürinin önüne gönderdiler. 
 
JÜRİNİN VERDİĞİ OYLAR DİDEM Mİ CEREM Mİ?

Sinan Engin Didem elensin dedi. 

Kemal Doğulu Cerem elensin dedi

Uğurkan Erez Didem elensin dedi

İvana Sert Cerem elensin dedi. 

Nur Yerlitaş 'ın vereceği oy İşte Benim Stilim'de bu hafta elenen ismi belirledi. Nur Yerlitaş Cerem Gündüz elensin dedi ve giden ismi belirledi. 

İşte Benim Stilim 15 Mayıs 2015 Eleme Anı:


 
SİMA ŞERAFETTİNOVA INSTAGRAM SKANDALI

Bu hafta İşte Benim Stilim yarışmasına Sima Şerafettinova 'nın instagramdaki sahte resim oyunu damga vurdu. İşte Benim Stilim yarışmacılarından hostes Ezgi , Sima Şerafettinova 'nın yeni skandalını ekrana taşıdı. Sima Şerafettinova hakkında delili olduğunu söyleyen Ezgi , Azeri yarışmacının profiline İspanyol güzelin resmini 'kendi resmi' diyerek koyduğunu söyledi. 

Sima Şerafettinova instagram profil fotoğrafı skandalı ekrana taşınınca resmin kendisine ait olduğunu öne sürdü. Ezgi'nin ısrarına rağmen Sima Şerafettinova fotoğrafın kendisine ait olduğu konusunda direndi. Oysa profiline koyduğu resim 2009 yılı İspanya güzelinin fotoğrafı çıktı. 
 
SİMA ŞERAFETTİNOVA YALANIYLA REZİL OLDU

Sonunda reji Sima Şerafettinova'nın instagram resmini ekrana getirdi. Sima Şerafettinova yine resimdekinin kendisi olduğunu savunmaya çalıştı. Nur Yerlitaş 'bu sen değilsin bu kez en az 1.74 boyunda" diyerek tepki gösterdi. TV8 ekranlarında rezil olan Sima Şerafettinova hala yalanını toparlamaya çalıştı. Resimdekinin kim olduğu ortaya çıkınca da utanmazlığa devam etti. Kendisinin de yarışmada kırmızı bikini giydiğini buna benzer resimleri olduğu için 'kendi' resmi sandığını iddia etti.
 
KEMAL DOĞULU REZİL ETTİ

Sima Şerafettinova'nın 1 yıldır profilinde 'bu resmi" tuttuğunu öğrenen Kemal Doğulu "Burda intagramım çok tıklanıyor diye hava atıyorsun. Elbette bu güzel kızı gören tıklar" diyerek Sima'yı yerin dibine soktu. Sima Şerafettinova 'nın tüm olanlara karşı takındığı 'pişkin' tavır ağızları açık bıraktı. 
 
İŞTE BENİM STİLİM GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

İşte Benim Stilim'de geçen hafta eleme gecesinde "Kim elendi?" sorusunun yanıtı Tümay Tali oldu. Eleme gecesinin sonunda İşte Benim Stilim'de jürinin önüne Tümay Tali ve Şilan Makal çıktı. İşte Benim Stilim jürisi ağırlığını Şilan'dan yana koyunca yarışmanın sivri dilli ismine yol göründü. Tümay Tali İşte Benim Stilim 'de bu hafta elenen isim oldu.

İŞTE BENİM STİLİM 3.SEZON YARIŞMACILARI:
 
Şilan Makal kimdir?

21 yaşında tarih okuyor. son sınıfta bir dersi var bitirmek için.. Üniversitede kalmak istiyorum. Giyinmeyi çok seviyor. Bir ders için bir yılı boş geçirmek istememiş. Kardeşlerinin en büyüğü 3 kardeşler.
 
Cerem Gündüz kimdir?

Cerem Gündüz, 25 yaşındadır. İzmir’de doğan Cerem, yarışmaya İstanbul’dan katılmaktadır. Daha önce Moda işinde mankenlik yapan Cerem, Bana Her Şey Yakışı yarışma programına da katılmıştır.İzmir doğumlu olan Cerem, İzmirli kadınların tarz ve güzel olduğunu söyleyerek hırsıyla yarışmaya hızlı bir giriş yapmıştır. İşte Benim Stilim yarışmasında birinci olmak ve hayallerine bir adım daha yaklaşmak isteyen Cerem, 1.72 boyundadır ve 36 bedendir.
 
Neda Poursaeid kimdir?

Yarışmaya İran’dan katılan Neda Poursaeid günlük hayatta mimar olarak çalışmaktadır.Basketbol ve kickboks yapıyor. Profesyonel anlamda fitness hocalığı yaptı.Angelina Jolie benzetiliyor.
 
Didem Ezgi Akın kimdir?

19 yaşında. Çocuk gelişimi okuyor. tarzına ve stiline güveniyor. Tarzını herkesten farklı buluyor. 100 binlirayı almaya geldim diyor.
 
Sinem Umaş kimdir?

1984 yılında doğan Sinem Umaş, şu an 30 yaşında. Gelinim Olur Musun yarışmasına katılırken anne ve babası birbirinden ayrılmıştı ve Açık Öğretim Lisesi’nde okuyordu. Annesi ayrıldıktan sonra yurt dışına giderek farklı bir kişiyle evlenmişti. Sinem, sevdiği bir kişi bulup, evlenerek Türkiye’de kalmak için bu programa katılmıştı.. Sinem Umaş şu an Trabzonspor’da top koşturan futbolcu Bahadır Davran ile birlikte. Aşklarını saklamayan IKILI sosyal medya üzerinden sürekli fotoğraf paylaşarak mutluluklarını herkesle paylaşıyor. Bahadır Davran'la mutlu bir beraberliği olan Sinem Umaş sonunda aradığı mutluluğu bulmuşa benziyor.Ekranlara yabancı olmayan Sinem Umaş, 10 yıl sonra paylaştığı fotoğraflarla tekrar gündeme geldi. Yaşadığı büyük değişim herkesin dikkatini çekti ve kısa sürede Sosyal Medya’da sıklıkla paylaşılan isim oldu. İşte bu dönemde “İşte Benim Sitilim” yarışmasının yapımcılarının gözünden kaçmadı. 3 Jüriden de onay alan Sinem Umaş İşte Benim Sitilim yarışma programının yeni sezon yarışmacısı oldu.
 
Serpil Yılmaz kimdir?

1983 yılında İstanbul da doğmuştur. Asıl mesleği modacı ve styling olan güzel yarışmacı Gayri menkul işleri ile de ilgilenmektedir. Serpil Gülşah Yılmaz 32 yaşındadır. Oryantal dans etmeyi çok seven Serpil oryantal dansta Türkiye derecesi olduğunu belirtti.
 
Elçin Kayadibi Şenel kimdir?

İşte Benim Stilime katılan Elçin Kayadibi Şenel Sivaslıdır , İstanbul’da ikamet eden Şenel yarışmanın iddialı isimlerinden 40 numara ayakkabı giyiyor ve 1.82 cm boyunda. Kendi tarzına çok güvendiğini söyleyen Elçin evlidir. Herkese gerçek tarzın nasıl olduğunu göstermek istediğini söylemiştir.Elçin Kayadibi Şenel, etilerde bir güzellik salonu işlettiğini de ifade etti.
 
Sima Şerafettinova kimdir?

17 yaşında olan Sima Şerafetinova ailesinin izniyle yarışmaya katılmış. 'Çakma barbi' lakabı takılan Sima Şerafettinova Azerbaycanlı.Sima'nın anlattığına göre babası Azerbaycan'da önemli bir işadamı ve bir holding sahibi... 15 yaşında Azerbaycan'da babasından gizli olarak 13 yaşında fotomodellik yapmış.15 yaşında da babasından izinsiz olarak bu kez de güzellik yarışmasına katılmış. Tek çocuk olan Sima ailenin şımarak kızı olarak görülüyor.Azerbaycan 'da ünlü olduğunu söyleyen Sima Şerafetinova 2014 Best Model Of Azerbaycan birincisi olduğunu söyledi. Azerbaycan'da birinci olduktan sonra televizyonda stend-up yaptığını söyleyen Sima , bir programda da jüri olmuş.6 dil bildiğini öne süren Sima Azerice , Türkçe , Rusça ve İngilizce 'yi ana dili gibi konuştuğunu Ukraynaca ve İspanyolca'da çok az konuşabildiğini söyledi. Sima Şerafettinova Türkiye'de özel bir üniversitede bilgisayar mühendisliği eğitimi alıyor.
 
Mihriban Akgül kimdir?

23 yaşında ve Eskişehir Anadolu Üniversitesinde açık öğretim psikoloji bölümü öğrencisidir. Annesi Özbek babası Erzurumlu olmasına rağmen kendisi İstanbul'da doğmuştur. Okulunun yanı sıra diksiyon dersleri almaktadır.
 
Ezgi Ünal kimdir?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Alabora yarışmasında yarışıyordu. Sonra yarışma tutmadı ve yarıda erken veda etmek zorunda kaldılar. Ezgi Ünal aslen Isparta’lı ama İstanbul’da yaşıyor.Yaşı:26 Boyu:1.75 Kilosu:56.Mesleği:Tasarımcı Moda tasarım mezunu yarışmaya katılma amacını “Giyinmeyi seviyorum. Göstermeyi de seviyorum bu sebepten yarışmaya katılıyorum'' diye ifade etti.
 
Duygu Barazi kimdir?

33 yaşındaki Duygu Barazi, İstanbul'da yaşıyor. Angelina Jolie'nin dublörlüğünü yapan yarışmacı! İşte Benim Stilim'in 2. sezonun 22. bölümünde yarışmacı adayı olarak katılmış ve jürinin büyük beğenisini toplayarak 3. sezona katılmaya hak kazanmıştı juri onu tanımıyor gibi yapmıstı. Fakat daha sonra nurella ile bir fotoğrafı çıkmış ve torpilli iddialarına sebep olmuştu. Konu hakkında açıklamak yapan nurella gerçekten tanımadığını bir yemekte onunla foto çekilmek istediği için fotoğrafları olduğunu söyledi.
 
Büsra Eyen Siral kimdir?

29 yaşındayım. Programa İstanbul'dan katılıyorum. 9 yıldır dans ediyorum ve bu yarışmaya katılmaya karar verdim. Bulgaristanlıyım. Hobi olarak fitness yapıyorum" diyerek kendini anlattı.
Yükleniyor...
Son Güncelleme: 18.05.2015 16:55
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner154

banner191

banner126