İşte Benim Stilim

İşte Benim Stilim eleme gecesi heyecanı 1 Mayıs. Mahmut Tuncer'in konuk jüri üyesi olduğu eleme gecesinde renkli dakikalar yaşandı. tv8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim'de Tümay Tali ve Elçin Kayadibi'nin jüri karşısına geçtiği gecede elenen isim Elçin Kayadibi oldu.

İşte Benim Stilim

İşte Benim Stilim eleme gecesi heyecanı 1 Mayıs. Mahmut Tuncer'in konuk jüri üyesi olduğu eleme gecesinde renkli dakikalar yaşandı. tv8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim'de Tümay Tali ve Elçin Kayadibi'nin jüri karşısına geçtiği gecede elenen isim Elçin Kayadibi oldu.

03 Mayıs 2015 Pazar 16:35
İşte Benim Stilim
banner208

 İşte Benim Stilim, 1 Mayıs Cuma akşamı tv8 ekranlarında yayınlanan eleme gecesinde takipçilerine çok renkli dakikalar yaşattı. Bu hafta ' kim elendi ' sorusunun yanıtını veren İşte Benim Stilim yarışması saat 22.45 'te TV8 ekranlarında başladı.Ünlü türkücü Mahmut Tuncer'in konuk olarak katıldığı geceye damga vuran bir eleme yaşandı. Türküleriyle eleme gecesini renklendiren Mahmut Tuncer , Nur Yerlitaş'ı mest etti. Eleme gecesinin sonunda İşte Benim Stilim 'de jürinin önüne Tümay Tali ve Elçin Kayadibi çıktı. Yarışmanın fenomen isimlerinden Elçin Kayadibi sürpriz bir şekilde yarışmadan elenen isim oldu. Peki Elçin Kayadibi kimdir kaç yaşında? İşte elemede yaşananlar. 

 
İşte Benim Stilim'de bu hafta konsept dönem kıyafetleri oldu.
 
İŞTE BENİM STİLİMDE BU HAFTA KİM ELENDİ?

Konsept performansları sonunda eleme gecesinde jüriden en düşük oyu Ezgi Ünal ve Elçin Kayadibi aldı. Ezgi Ünal taçlı olduğu için Elçin Kayadibi elenmek üzere jürinin önüne çıkan isim oldu. İlk ismin belli olmasının ardından yarışmacılar bir arkadaşlarının isimlerini verdi. İşte Benim Stilim yarışmacılarının tamamının tercihi Tümay Tali oldu. 
 
İŞTE BENİM STİLİM JÜRİSİNİN OYLARI

Tümay Tali ile Elçin Kayadibi elenmek üzere jürinin önüne geldi. İşte Benim Stilim jürisinin oylarıyla bu hafta elenen isim kim oldu işte oylar;
 
Nur Yerlitaş Tümay Tali elensin dedi. 

Mahmut Tuncer Elçin Kayadibi'nin elenmesi için adını verdi. 

Kemal Doğulu 'severek gitsin diye Tümay Tali yazdım. Kalırsan bundan sonra benden sana zırnık yok' dedi. 

Uğurkan Erez ise Elçin Kayadibi elensin dedi. 

İvana Sert beraberlik sebebiyle elenecek ismi belirleyecek. İvana Sert 'Tarzlarınız aynı ama terbiyeniz farklı. Sadece bir sebep yüzünden Tümay'ın ismini yazmayacağım. Bizimle bunu öğreneceksin" dedi. 

İvana Sert sürpriz yaparak Elçin Kayadibi elensin diyerek Tümay Tali'yi ipten aldı.

İşte Benim Stilim 1 Mayıs 2015 Eleme Anı:


 
KİMLER KORUMA ALTINDAYDI?

İşte Benim Stilim bu hafta koruma altına alınan isimler Şilan Makal ile Sima Şerafettinova ve Ezgi Ünal olduğu için elenmek üzere adları söylenemedi. 
 
TÜMAY TALİ KİMDİR İFŞAATLAR ŞOK ETTİ 
 
İşte Benim Stilim cuma gecesi son bölümde Tümay Tali bombası patladı. Yarışmacılar Tümay Tali ile ilgili aldıkları bilgileri aktarınca gurbetçi yarışması şoke oldu. 
 
SİMA ŞERAFETTİNOVA YİNE ORTALIĞI KARIŞTIRDI

İşte Benim Stilim'de yarışmacı Sima Şerafettinova yine ortalığı karıştırdı. Azerbaycanlı yarışmacı yarışmacılarla 'bağırma' üzerine kavga etti. 

Mahmut Tuncer İngilizce Şarkısı - İşte Benim Stilim:


İŞTE BENİM STİLİM 3.SEZON YARIŞMACILARI:
 
Şilan Makal kimdir?

21 yaşında tarih okuyor. son sınıfta bir dersi var bitirmek için.. Üniversitede kalmak istiyorum. Giyinmeyi çok seviyor. Bir ders için bir yılı boş geçirmek istememiş. Kardeşlerinin en büyüğü 3 kardeşler.
 
Tümay Tali kimdir?

Yarışmaya Almanya’dan katılıyor. Aramızda olmaktan çok mutlu olduğunu ifade etti. Yarışmanın 3. sezonu çok güzel ve iddialı olduğunu ifade ediyor. Tümay moda benim aşkımdır ve ben aşkımı ifade etmeye geldim dedi.
 
Cerem Gündüz kimdir?

Cerem Gündüz, 25 yaşındadır. İzmir’de doğan Cerem, yarışmaya İstanbul’dan katılmaktadır. Daha önce Moda işinde mankenlik yapan Cerem, Bana Her Şey Yakışı yarışma programına da katılmıştır.İzmir doğumlu olan Cerem, İzmirli kadınların tarz ve güzel olduğunu söyleyerek hırsıyla yarışmaya hızlı bir giriş yapmıştır. İşte Benim Stilim yarışmasında birinci olmak ve hayallerine bir adım daha yaklaşmak isteyen Cerem, 1.72 boyundadır ve 36 bedendir.
 
Neda Poursaeid kimdir?

Yarışmaya İran’dan katılan Neda Poursaeid günlük hayatta mimar olarak çalışmaktadır.Basketbol ve kickboks yapıyor. Profesyonel anlamda fitness hocalığı yaptı.Angelina Jolie benzetiliyor.
 
Didem Ezgi Akın kimdir?

19 yaşında. Çocuk gelişimi okuyor. tarzına ve stiline güveniyor. Tarzını herkesten farklı buluyor. 100 binlirayı almaya geldim diyor.
 
Sinem Umaş kimdir?

1984 yılında doğan Sinem Umaş, şu an 30 yaşında. Gelinim Olur Musun yarışmasına katılırken anne ve babası birbirinden ayrılmıştı ve Açık Öğretim Lisesi’nde okuyordu. Annesi ayrıldıktan sonra yurt dışına giderek farklı bir kişiyle evlenmişti. Sinem, sevdiği bir kişi bulup, evlenerek Türkiye’de kalmak için bu programa katılmıştı.. Sinem Umaş şu an Trabzonspor’da top koşturan futbolcu Bahadır Davran ile birlikte. Aşklarını saklamayan IKILI sosyal medya üzerinden sürekli fotoğraf paylaşarak mutluluklarını herkesle paylaşıyor. Bahadır Davran'la mutlu bir beraberliği olan Sinem Umaş sonunda aradığı mutluluğu bulmuşa benziyor.Ekranlara yabancı olmayan Sinem Umaş, 10 yıl sonra paylaştığı fotoğraflarla tekrar gündeme geldi. Yaşadığı büyük değişim herkesin dikkatini çekti ve kısa sürede Sosyal Medya’da sıklıkla paylaşılan isim oldu. İşte bu dönemde “İşte Benim Sitilim” yarışmasının yapımcılarının gözünden kaçmadı. 3 Jüriden de onay alan Sinem Umaş İşte Benim Sitilim yarışma programının yeni sezon yarışmacısı oldu.
 
Serpil Yılmaz kimdir?

1983 yılında İstanbul da doğmuştur. Asıl mesleği modacı ve styling olan güzel yarışmacı Gayri menkul işleri ile de ilgilenmektedir. Serpil Gülşah Yılmaz 32 yaşındadır. Oryantal dans etmeyi çok seven Serpil oryantal dansta Türkiye derecesi olduğunu belirtti.
 
Elçin Kayadibi Şenel kimdir?

İşte Benim Stilime katılan Elçin Kayadibi Şenel Sivaslıdır , İstanbul’da ikamet eden Şenel yarışmanın iddialı isimlerinden 40 numara ayakkabı giyiyor ve 1.82 cm boyunda. Kendi tarzına çok güvendiğini söyleyen Elçin evlidir. Herkese gerçek tarzın nasıl olduğunu göstermek istediğini söylemiştir.Elçin Kayadibi Şenel, etilerde bir güzellik salonu işlettiğini de ifade etti.
 
Sima Şerafettinova kimdir?

17 yaşında olan Sima Şerafetinova ailesinin izniyle yarışmaya katılmış. 'Çakma barbi' lakabı takılan Sima Şerafettinova Azerbaycanlı.Sima'nın anlattığına göre babası Azerbaycan'da önemli bir işadamı ve bir holding sahibi... 15 yaşında Azerbaycan'da babasından gizli olarak 13 yaşında fotomodellik yapmış.15 yaşında da babasından izinsiz olarak bu kez de güzellik yarışmasına katılmış. Tek çocuk olan Sima ailenin şımarak kızı olarak görülüyor.Azerbaycan 'da ünlü olduğunu söyleyen Sima Şerafetinova 2014 Best Model Of Azerbaycan birincisi olduğunu söyledi. Azerbaycan'da birinci olduktan sonra televizyonda stend-up yaptığını söyleyen Sima , bir programda da jüri olmuş.6 dil bildiğini öne süren Sima Azerice , Türkçe , Rusça ve İngilizce 'yi ana dili gibi konuştuğunu Ukraynaca ve İspanyolca'da çok az konuşabildiğini söyledi. Sima Şerafettinova Türkiye'de özel bir üniversitede bilgisayar mühendisliği eğitimi alıyor.
 
Mihriban Akgül kimdir?

23 yaşında ve Eskişehir Anadolu Üniversitesinde açık öğretim psikoloji bölümü öğrencisidir. Annesi Özbek babası Erzurumlu olmasına rağmen kendisi İstanbul'da doğmuştur. Okulunun yanı sıra diksiyon dersleri almaktadır.
 
Ezgi Ünal kimdir?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Alabora yarışmasında yarışıyordu. Sonra yarışma tutmadı ve yarıda erken veda etmek zorunda kaldılar. Ezgi Ünal aslen Isparta’lı ama İstanbul’da yaşıyor.Yaşı:26 Boyu:1.75 Kilosu:56.Mesleği:Tasarımcı Moda tasarım mezunu yarışmaya katılma amacını “Giyinmeyi seviyorum. Göstermeyi de seviyorum bu sebepten yarışmaya katılıyorum'' diye ifade etti.
 
Duygu Barazi kimdir?

33 yaşındaki Duygu Barazi, İstanbul'da yaşıyor. Angelina Jolie'nin dublörlüğünü yapan yarışmacı! İşte Benim Stilim'in 2. sezonun 22. bölümünde yarışmacı adayı olarak katılmış ve jürinin büyük beğenisini toplayarak 3. sezona katılmaya hak kazanmıştı juri onu tanımıyor gibi yapmıstı. Fakat daha sonra nurella ile bir fotoğrafı çıkmış ve torpilli iddialarına sebep olmuştu. Konu hakkında açıklamak yapan nurella gerçekten tanımadığını bir yemekte onunla foto çekilmek istediği için fotoğrafları olduğunu söyledi.
 
Büsra Eyen Siral kimdir?

29 yaşındayım. Programa İstanbul'dan katılıyorum. 9 yıldır dans ediyorum ve bu yarışmaya katılmaya karar verdim. Bulgaristanlıyım. Hobi olarak fitness yapıyorum" diyerek kendini anlattı.

bugün
Son Güncelleme: 03.05.2015 16:36
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner124

banner122

banner215

banner222

banner223

banner226

banner154

banner191

banner126

banner224

banner217

banner225