Merve Boluğur'a Profesyonel Destek

Boluğur’un başvurduğu ‘kötü anıları sildiren’ yöntem, akıllara Hollywood filmi ‘Sil Baştan’ı getirdi.Ayrılık travmasını atlatmaya çalıştığı söyleniyor.

Merve Boluğur'a Profesyonel Destek

Murat Dalkılıç'la 2 yıllık evliliği Eylül 2017'de biten Merve Boluğur, ne yapıp ettiyse de eskiye sünger çekemedi. Büyük aşkla evlendiği Dalkılıç'la boşandıktan sonra yemeden içmeden kesilen hatta geceleri sadece 2 saat uyuyabilen güzel oyuncu, iddiaya göre kötü anılarını geride bırakmak için profesyonel destek almaya başladı. Hayatına kaldığı yerden devam etmek isteyen Boluğur'un bir aydır Nişantaşı'ndaki bir klinikte Neurofeedback beyin eğitim tedavisi gördüğü konuşuluyor. 

SEÇKİN'İN İZİNDEN
30 yaşındaki güzel oyuncunun ayrılık sonrası toparlanmakta zorlanmasının Dalkılıç'ın boşandıktan 4 ay sonra gönlünü oyuncu Hande Erçel'e kaptırmasının etkili olduğu da konuşulanlar arasında… Bu arada Neurofeedback tedavisiyle beynin elektrik akımı kaydediliyor. Travmatik olayları hatırlatan bölgelerde elektrik akımının artırılıp beyni çok uyardığı bölge tespit ediliyor. Böylece kişi, beyin dalgasını kontrol edebilmeyi öğreniyor. Neurofeedback yönteminden eşi Kaan Tangöze'nin ihanetiyle sarsılan Seçkin Piriler de yararlanmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224