Nazlı Hamarat'ın yeni sevgilisi sosyal medyayı salladı! Kocasının kıskandığı kişiyi sevgili yaptı

Kocası daha birkaç ay önce öldürülen ve daha kocasının kırkı çıkmadan İşte Benim Stilim All Star'a yarışmacı olarak katılan Nazlı Hamarat yeni sevgili buldu. Nazlı Hamarat'ın yeni sevgilisi kim? Bu haber çok konuşulacak...

MAGAZİN 22.10.2015, 22:55 22.10.2015, 23:12
Nazlı Hamarat'ın yeni sevgilisi sosyal medyayı salladı! Kocasının kıskandığı kişiyi sevgili yaptı
banner257

 Nazlı Hamarat, geçtiğimiz aylarda eşini kaybetmişti. Kocası işadamı Emir Şaşmaz, Ukrayna'da başı kesilerek vahşi bir şekilde katledilmişti. Şaşmaz'ın başka bir sevgilisi olduğu ortaya çıkmış ancak Hamarat, her şeye rağmen eşini çok sevdiğini ve yasını tutacağını söylemişti.

Şarkıcı olaydan iki ay sonra yeni bir aşka yelken açtı. Nazlı Hamarat sadece isminin Doruk olduğunu söylediği sevgilisiyle ailesini kaybettiği dönemden arkadaş olduğunu söyledi.

10 yıldır arkadaş olduklarını belirten Hamarat şunları söyledi: "Eşim de tanıyordu. Arkadaş olarak görüşüyordum. Fakat Emir hayattayken onunla görüşmemi istemiyordu çünkü beni kıskanıyordu.

Emir'in ölmesiyle birlikte Doruk bana mesaj attı, baş sağlığı mesajı. Sonra görüştük ve aramızdaki elektrik yeniden başladı. Ailesi de bayram tatilinde yanlarına çağırdılar.

Nazlı Hamarat'ın yeni sevgilisi

Orada yeniden ciddi bir ilişkiye karar verdik. Hep şimdiye kadar saklı yaşamaya çalıştık ama basına bir takım fotoğraflar yansıdı. Artık saklamanın anlamı yok dedik. "Nazlı Hamarat bu sözlerin ardından önceki gün Instagram hesabından sevgilisi Doruk ile fotoğrafını paylaştı. Aynı gün doğan çift mutluluk pozları verdi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?