Optimum'da bir günde 10 bin kişi sinema izledi

Ders maratonuna verilen aradan yararlanıp yarıyıl tatilinin keyfini çıkarmak isteyen Adanalı öğrenciler, sinema salonlarına akın etti. Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ndeki Avşar Sineması’nda bir günde 10 bin kişi 7 TL’lik...

Optimum'da bir günde 10 bin kişi sinema izledi
Ders maratonuna verilen aradan yararlanıp yarıyıl tatilinin keyfini çıkarmak isteyen Adanalı öğrenciler, sinema salonlarına akın etti. Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ndeki Avşar Sineması’nda bir günde 10 bin kişi 7 TL’lik indirimli tarifeden yararlanarak, film izleme keyfini yaşadı.

Avşar Sineması’nda her Çarşamba günü devam eden 'halk günü' uygulaması nedeniyle biletlerin 7 TL’den satışa sunulması, sinema önünde uzun kuyruklara yol açtı. Vizyona yeni giren filmleri, tüm dünya seyircileri ile aynı anda, indirimli fiyatla izlemek isteyen sinemaseverler salonları doldurdu.

Sinema yöneticileri, Adanalıları, vizyona en son giren filmlerle buluşturduklarını belirterek, “Ziyaretçilerimize, kendilerini evlerindeymiş gibi rahat hissettikleri bir ortamda film izleme ayrıcalığı yaşatıyoruz. Onların en yeni filmleri huzurlu, güvenli, rahat ve nezih bir ortamda izlemelerini sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.'' açıklamasını yaptı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER