Survivor Murat Kimdir? Murat Ceylan ve Sevgilisi..

Murat Ceylan atletik yapısı ve yakışıklılığı ile Survivor 2018 kadrosunun en çok dikkat çeken isimlerinden oldu. 5 yıllık ara sonrasında performansı merak konusu olan Ceylan, yarışma öncesi yaptığı açıklamalarla bu sezona nasıl hazırlandığını paylaştı. Peki, Hilmi Cem ile yakın dostluğu olan Murat Ceylan kimdir ve kaç yaşında?

Survivor Murat Kimdir? Murat Ceylan ve Sevgilisi..

Survivor Murat Ceylan için hızlı başlayan ünlüler takımı macerası geçtiğimiz yıllardaki gibi uzun süreli olacak mı? İlk kez 2013 yılında yarışan Ceylan, yarışma öncesi hedefinin şampiyonluk olduğunu duyurdu. Peki, 5 yıllık ara içerisinde neler yaptı ve hangi programlarda bulundu. İşte “Murat Ceylan kimdir?” sorusunun yanıtı ve başarılı yarışmacının hayatı…

SURVİVOR MURAT CEYLAN VE SEVGİLİSİ

SURVİVOR MURAT CEYLAN’IN HAYATI

1989 İstanbul doğumlu olan Ceylan, müzik ve sporla küçük yaşlardan itibaren yakından ilgilenmiş ve önemli başarılar elde etmişti. İlk kez katıldığı Survivor 2013’te Hilmi Cem ile yakın dost olan Ceylan, yarışma sonrasında üniversite eğitimini tamamladı. Master yapmak için çalışmalarını devam ettiren Ceylan bu amacına ulaştıktan sonra Para Bende isimli yarışma programını sunmaya başladı. Aynı süreç içerisinde müzik çalışmalarını da sürdüren Ceylan, Spotify’da Avrupa’a uzun süre en çok beğenilen 2. Şarkı olmayı başardı. Yeni sezona hızlı bir şekilde hazırlanan Ceylan, bu sezon da hedefinin şampiyonluk olduğunu duyurdu.

Ünlüler takımı içerisinde oluşacak olası gruplaşmada Murat’ın Hilmi Cem ve Turabi’nin tarafını mı yoksa, Hakan ve diğerlerinin tarafını mı seçeceği ortaya çıkacak. Yapımcıdan yarışmacı ile ilgili yapılan özet açıklama ise şöyle; 15 Mayıs 1989 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Küçük yaşlardan beri müzik ile ilgilenen Murat Ceylan, 8 yıl boyunca İstanbul Devlet Konservatuarı Profesörü Ergican Saydam’dan müzik dersleri aldı. Survivor Murat, İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü 3. Sınıfta lisans eğitimine devam etmektedir. Müzikten başka bir çok spor dalıyla da yakından ilgilenen Murat Ceylan 7 yıldır profesyonel olarak fitness ile uğraşmaktadır. Ayrıca İstanbul Atlı Spor Kulübü’nde lisanslı binicilik yapmaktadır. Ayrıca Murat Ceylan 2013'de yer alarak yarışmanın gözde isimlerinden biri olmuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner235

banner154

banner224