Terörden temizlenen bölgelerde " Moda Rüzgarı "

Aslen Hakkarili olan moda tasarımcısı Hicran Önal, ata toprağında kendisine ait MİHA markasının sonbahar-kış koleksiyonunun çekimlerini 2 bin 800 rakımda yaptı.

Terörden temizlenen bölgelerde " Moda Rüzgarı "

İstanbullu moda tasarımcısı Hicran Önal ata toprağı olan Hakkari’de kendisine ait MİHA markasının sonbahar-kış koleksiyonunun çekimlerini gerçekleştirdi. Alman ve Çek iki foto modelin de yer aldığı 12 kişilik ekip, terörden temizlenen 3 bin 800 rakımlı Berçelan Yaylası ile 2 bin 800 rakımlı Şüvekür Yaylası'nda kamp kurup sonbahar-kış koleksiyonunun çekimlerini yaptı.  Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Hicran Önal, çekimleri Hakkari’de yapmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi. Önal, ”Sonbahar-kış koleksiyonumun çekimlerini Hakkari’de yapmamın nedeni, öncelikle kendi memleketim, kendi toprağım olması. İstanbul’da doğup büyüdüm. Ama aslen Hakkariliyim. Ülkemin her bir karışı, her bir toprağı birbirinden güzel. Ama burası pek bilinmiyor. Çünkü burası genellikle terörle anılıyor." dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
k.maraşlı
k.maraşlı - 3 ay Önce

dün Kahramanmaraşspor'un maçımı vardı ? Kaç kaç bitti sayın haber46. Bilginiz var mı ? Biz maç ile ilgili bilgiler almak için haber46'yı açıyoruz, Haber46 bana hakkari'li moda tasarımcısının haberini veriyor. Bravo. Alkışlıyoru sizi.

maraşlı
maraşlı - 3 ay Önce

bizim basın gücünü aldığı otoritelerden izin almadan hiç bir haberi YA-YIN-LA-YA-MAZ nokta.

SIRADAKİ HABER

banner122