Ünlü oyuncu Kahramanmaraş'ta evlilik yıl dönümünü dondurma ile kutladı

KAHRAMANMARAŞ'a bir tiyatro gösterisi için gelen ünlü oyuncular Necmi Yapıcı ile eşi Nihan Durukan Yapıcı evliliklerinin 7'nci yıl dönümünü baltayla Maraş Dondurması keserek kutladı.

Ünlü oyuncu Kahramanmaraş'ta evlilik yıl dönümünü dondurma ile kutladı

Oyuncu Necmi Yapıcı, kendisi gibi oyuncu olan eşi Nihan Durukan Yapıcı, birlikte sergiledikleri tiyatro oyununu kentteki bir okulda sahneledi. Kahramanmaraş'a gelmeden önce sosyal medya hesabından video ile 5 Şubat'ta Kahramanmaraş'ta olacaklarını duyuran Necmi Yapıcı'ya eşi Nihan Durukan Yapıcı'nın 5 Şubat'ın evlilik yıl dönümü olduğunu hatırlatması üzerine  Necmi Yapıcı, 'Ne yapalım oyun var. Çıkışta Maraş Dondurması yemeye götüreyim' seni dedi.

Bu videoyu izleyen Kahramanmaraş'ın ünlü dondurmacılarından Kervanhan Alpedo Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, ünlü çifti Kervanhan tesislerine davet etti. 

SÜRPRİZ PASTA İLE KUTLADILAR

Yapıcı çifti masada otururken çalışanlar üzerinde Necmi Yapıcı ile Nihan Durukan Yapıcı'nın fotoğraflarının yer aldığı bir pastayı getirdi. Sürpriz karşısında şaşıran Necmi Yapıcı, Sami Kervancıoğlu'na teşekkür ettikten sonra eşiyle birlikte pastayı kesti. Necmi Yapıcı, pastayı keserken, evliliklerinin 7inci yıl dönümünü kutladıklarını belirterek eşine sarıldı. Çift, pastayı kestikten sonra önce dilek tuttu, ardından da mumları üfledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
rozturk.59
rozturk.59 - 11 ay Önce

REKLAMLAAARRR :)))))))))))))))))))))))...!!!???

Kahraman
Kahraman - 11 ay Önce

Bir garibe yetime kimsesiz bir çiftin gönlünü alıp rızailahiye kavuşmayı aklınıza bile getiremezsiniz.reklam sizi kurtaramaz.virane ehline bitfe ülkesine hizmet içi çırpınanlara bakın.

Ayşe
Ayşe - 11 ay Önce

Ne biliyorsunuz yapmadıklarını , yapılan yardımın reklamı olmaz asıl, oturduğunuz yerden ahkam kesmek işiniz gücünüz. Sen önce kendine bak bir milleti otırduğun yerden yargılamanın günahıda az değil bilesin.

VAKUR
VAKUR - 11 ay Önce

(Kahraman) Ya siz nasıl bir kafa yapısına sahipsiniz, buradan çıkarılacak sonuç tabi ki de K. Maraş'ın dondurmasını ön plana çıkararak reklamını yapmaktır, insanlar gelmiş ilimize dondurmamızı tanıtmışlar, demediğinizi bırakmıyorsunuz, gelişin azıcık küçük ufkunuzu büyütün, geliştirin, herşeyi bilip bilmeden dinimize yorumlayıp dinimizi kötülemeyin, zarardan başka birşey vermiyorsunuz, insanları memleketten ve dinimizden soğutmayın,yobazlık yapmayın.

TARAFSIZ
TARAFSIZ @VAKUR - 11 ay Önce

Aynen katılıyorum.Tebrikler...

Bu Şehrin Insanı
Bu Şehrin Insanı - 11 ay Önce

Şu konular da gündeme gelirse çok güzel olur
1- YOLLAR (Ekinözü-Ilıca- Kahramanmaraş yolu, Kadirli –Andırın –Göksun yolu, )
2- İSTİHDAM ( ilçelerimize küçük ,orta ölçekli fabrikalar kurularak yatırımlar yapılarak insanlara iş imkanı sağlanması)
3- TARIM VE HAYVANCILIK ( bu sektörün sorunları çözülürse şehrimiz ekonomik olarak çok daha canlı hale gelecektir)
4- TURİZM ( sadece Yedikuyuları ön plana çıkarmak yerine ilçelerdeki turizm alanlarının da gerekli tanıtımının yapılması )
5- EĞİTİM ( Şehrimizin eğitim sorunları çözülmelidir)
6- BÜYÜKŞEHİR ( Merkezden ilçelere ilçelerden merkeze günde en az iki defa belediye otobüs seferi olmaldır.

MEHMET DAĞ
MEHMET DAĞ - 11 ay Önce

KİMLERE DEĞER VERİYORSUNUZ KARDEŞİM... GOOGLE DE ADINI YAZ YAŞANTISINI GÖR YAZIK OLUYO MARAŞLISINIZ SÖZDE..

SIRADAKİ HABER